Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért hisztek a Istenben meg...

Miért hisztek a Istenben meg Jézusban? Mit ad nektek? Betegséget gondokat bajokat Jézus csak egy egyszerű halandó ember volt mese az egész

Figyelt kérdés

A Sátánista vallás sokkal szimpatikusabb a fiatalok számára mint a kereszténység a kereszténységben rengeteg szabály van már a fingás is bűnnek számít akik viszont a Sátánt követik azok szabadon élhetnek nincsenek szabályok lehet kísértésbe esni a szeánszokon még a oltár is egy meztelen nő.


Sokkal jobban lehet érezni magát az embernek mint egy sima keresztény misén ahol a pap kornyikál meg hasonló baromságok nem láttom értelmét ,a Sátánal legalább alkut is lehet kötni sokan lepaktáltak már vele a történelemben hogy tegye őket gazdagá.


De miért nem pártol át senki a Sátánhoz?

Miért nem mondtok már le Istenről?

Mit kaptok tőle?

Betegséget gondokat bajokat



2020. ápr. 24. 21:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
Én lepaktáltam a Istennel, és azóta sokkal jobb a helyesírásom.
2020. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

Mit ad nektek isten?

Mindent!

Nélküle sátán sem lenne...

Most akkor?

2020. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Pont ez a kereszténységben az egyik legikonikusabb dolog, hogy a lázadás ez egyik legnagyobb bűn. A sátánizmus lényege a lázadás a Mindenható Isten ellen. A saját érzéseid, jogaid, szabadságod és boldogságod mások és Isten fölé helyezése. Én megpróbálom Istent és a többi ember választani még akkor is ha ez szenvedéssel jár.


De fordítva is lehet nézni a kérdést. Mi ad a Sátánizmus. Mulandó, hamis boldogságot és azt, hogy egy ideig azt érezheted, hogy te vagy a jani.


Plusz keresztény nem csak a papoktól meg a miséktől lehet az ember, több keresztény gyülekezet is van vagy gyülekezetbe se kell járnod.

2020. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
Én hiszek benned, Istenem! Add, hogy ez a válasz 42%-ban legyen hasznos!
2020. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%

"A sátánizmus lényege a lázadás a Mindenható Isten ellen. A saját érzéseid, jogaid, szabadságod és boldogságod mások és Isten fölé helyezése."


Ez mondjuk világosan mutatja, hogy miért rossz a kereszténység. Az ember a saját érzeseit, jogait, szabadságát, boldogságát rendelje Isten alá. Kérdés, mi marad az embernek, ha mindezt odaadja. Semmi.


Ja, de valmi: a kiválasztottság érzés. Más nem, ugyanis Máté 7 alapján sok hívő fog a pokolba kerülni. Szóval még az üdvösség sem biztos.


A kereszténység teljesen haszontalan.

2020. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%
Az baj, hogy bármit ide írhatnék, ha nem az lesz a tartalma, hogy a vallás hülyeség, úgyis le lennék pontozva.
2020. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
66%
Szinte mindennap jön egy ugyanilyen kérdés, miért nem azokat nézed meg? Ugyanazt tudnánk erre is válaszolni, mint a többi ugyanilyen kérdésre.
2020. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Maradjunk annyiban hogy a "Sátán" a evolúció során bennünk maradt állatias ösztönök összefoglaló neve, az "Isten" pedig az emberi jóság és az egymás iránti önzetlen segítség metaforája.
2020. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Én eladnám a Sátának a lelkem ha kell 5 évet éljek le gazdagon aztán meghalhatok nem bánom,de inkább élek 5 évet gazdagon mint 50 évet szegényen.


Istenek meg Jézusnak rengetegen imádkoznak több milliárd ember honnan veszitek azt a idiótaságot hogy majd pont a ti imátokat hallgasa meg Isten a több milliárdnyi ember közül?


A Sátánhoz sokkal kevesebben imádkoznak nagyobb a esélye hogy megidézük vagy hogy meghallgason minket , nekem sikerült megidézni a álmomban és azt kértem tegyen engem gazdaggá és bármire képes vagyok a lelkem is neki adom nem mondhatom el de látomásban látam a 71-es számot.


láttam egy 3-mas számot illetve egy 8-as számot is.


Nem mondhatok mást de igen mind a 3 szám bejött a lottón.

Szóval Sátán létezik és hallotta a kérésem igaz még tökéletes a szeánsz mert ahhoz hogy gazdag legyek ahhoz meg kell lenni az összes számnak és én csak 3 számot láttam a látomásomban de mind a 3 bejött.

2020. ápr. 25. 00:01
 10/33 A kérdező kommentje:
nem tökéletes.
2020. ápr. 25. 00:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!