Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért hisztek a Istenben meg...

Miért hisztek a Istenben meg Jézusban? Mit ad nektek? Betegséget gondokat bajokat Jézus csak egy egyszerű halandó ember volt mese az egész

Figyelt kérdés

A Sátánista vallás sokkal szimpatikusabb a fiatalok számára mint a kereszténység a kereszténységben rengeteg szabály van már a fingás is bűnnek számít akik viszont a Sátánt követik azok szabadon élhetnek nincsenek szabályok lehet kísértésbe esni a szeánszokon még a oltár is egy meztelen nő.


Sokkal jobban lehet érezni magát az embernek mint egy sima keresztény misén ahol a pap kornyikál meg hasonló baromságok nem láttom értelmét ,a Sátánal legalább alkut is lehet kötni sokan lepaktáltak már vele a történelemben hogy tegye őket gazdagá.


De miért nem pártol át senki a Sátánhoz?

Miért nem mondtok már le Istenről?

Mit kaptok tőle?

Betegséget gondokat bajokat



2020. ápr. 24. 21:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
vagyok*
2020. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nekem ez nem kérdésnek tűnik, hanem uszító propagandának, rosszindulatú és tájékozatlanságból, illetve keserűségből fakadó csúfolódásnak.

A megfelelő hazugságokat is tartalmazza hozzá. :)

A bibliai kereszténységben nincsenek szabályok. Nem bűn a fingás se. Az egy normális, elkerülhetetlen biokémiai folyamat, az emésztés része. Elkerülhető, de normális.

A bibliai kereszténységben nincs fizikai oltár.

Igenis lehet kísértésbe esni, teljesen normális.

Nem minden keresztény közösségben van mise és/vagy pap.

Isten is tud gazdaggá tenni - és kisebb ára van, mint amit az ördög kér.

Szóval a propagandád tényleg jó sok tévedést tartalmaz.

Bár tudom, hogy nem az a sátánizmus, amit te képviselsz, de amit te nyújtanál, egyáltalán nem vonzó. Nem szeretném magam tájékozatlanság miatt csúfolódó stb. emberként viszontlátni.

Neked lehet, hogy ez bejön, szíved joga. De ítélkezni mások felett azért, mert nem osztják a véleményed - olyanná tesz téged, mint akik ellen nekifeszültél.

2020. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Én ugyan nem vagyok a sátánisták ellen,de azért örülök,hogy már próbálsz jobb ember lenni. Kívánom hogy sikerüljön!

Tényleg nehéz megtalálni a helyes utat,,ennek ellenére javaslom,hogy kezdd tiszta lappal,nézz utána pár vallásnak,és ne káromold őket!


Tiszta szívből kívánom,hogy megtaláld a saját utadat! Emellett örvendek,hogy minden jel szerint fejlődsz,és egyre jobb ember vagy!


További sok sikert,kitartást!

2020. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!