Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jevoha Tanui szervezet tagjai...

Jevoha Tanui szervezet tagjai miért gögössek ennyire? többi lent

Figyelt kérdés
uj vagyok a forumon de pár bibliai kérdés kiirása után megjelent pár "biblia kutató" és osszák az észt és olyan gögössen,hogy kiirtam,hogy a szervezet tagjaitol nem kérek választ mert eretnek a tanitásuk.Mire ez a nagyképüség? mire ez az elbizakodottság? ezzel a háttérrel,miért nem néznek magukba? én sajnálom őket hogy egy ilyen eltévelyedésben vannak és vakságban élnek,de mindezt ugy teszik mintha ők lennének az egy igaz vallás,miért ilyenek?
2020. máj. 18. 20:43
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
akinek nem inge...
2020. máj. 18. 22:07
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem inge? Á Te vagy az,,,, miért is érzem a gúnyolódást....
2020. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
10 de azt tudd, hogy "ki itt belepsz, haggy fel minden remennyel"...
2020. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Te beteg vagy. A saját elméleted betege. Ha valakinek más a véleménye, vagy nézete akkor azt itt megrugdossátok? Jó emberek a vallás rovatban....
2020. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem JT kiváltsága. Vannak normális Tanúk az oldalon, meg vannak mások, akik kiállhatatlanok. Ehhez joguk van, szerencsére. Legyenek akár Jehova Tanúi, akár militáns ateisták, vagy muszlim fundamentalisták, vagy akármilyen mérsékelt vagy szélsőséges, vallásos vagy agnosztikus, joguk van a maguk módján kifejezni magukat és a nézeteiket, akkor is, ha nem értünk velük egyet.



Én azért szeretem a gyakorit, mert ez még egyike azon kevés fórumoknak, ahol nincs szétmoderálva a társalgás mindenféle érzékenységre hivatkozva. Ez azzal jár, hogy találkozhatunk olyan hozzászólásokkal,amiknek tartalmi vagy formai részeivel nem értünk egyet. Ez szerencsére nem egy visszhangszoba.


Nem kell mindent személyes támadásként felfogni, mégha annak is szánja valaki. A választ, amivel nem értesz egyet, lepontozhatod, és továbbgörgethetsz, és ennyi. Amíg valaki nem uszít nyíltan vagy gyaláz embereket, addig a véleményénék helye van, akkor is, ha szerintünk sértő. Én így látom.


Üdv


Egy katolikus.

2020. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%

Kétlem, hogy mind gőgös lenne, itt az oldalon is van 1-2 teljesen normális tanú, akivel lehet normálisan is beszélni, aki ad normális válaszokat is.

Ellenben valóban van olyan, aki már sokadik néven írogat, sokszor volt már hazugságon csípve, rendkívül nagyképű, van egy másik, aki szintén hozzá hasonló, csak sokkal nagyobb egója van, stb...

Tehát van ilyen és olyan is.

2020. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"hogy így kezelik ezeket az embereket"


ki kit kezel itt? szerintem senki senkit,az hogy valaki vakon mint az összvér ragaszkodik egy dogmához amit egy szervezet kikiáltott az mindenkinek a saját szociális problémája.

2020. máj. 19. 08:07
 18/25 A kérdező kommentje:
"Kétlem, hogy mind gőgös lenne" ezt senki nem állitotta de a nagyrésze az.
2020. máj. 19. 08:10
 19/25 anonim ***** válasza:
87%

Az itt válaszoló tanúk tökéletesen igazolták a kérdező és az első válaszoló állításait. Kapásból az első üldözési mániás,aki szerint a gyakorikérdések népsége mind összesúgott a jehovások ellen (nyilván,ez teljesen életszerű).

Aztán a másik,aki a többesszámot is egyedül csak saját magára vonatkoztatja,mikor a kérdező megemlíti,hogy a tanúk privátban írogatnak. Kit érdekel,hogy te nem? Senki nem említette a neved. De pl Molnár Sándorné,meg még 1-2,akinek nem jegyeztem meg a nicknevét,ha egyáltalán volt,azok bizony bombáznak privátokkal.

És végül,de nem utolsó sorban a gőgösség is sugárzik itt is,mikor úgy adják elő magukat,hogy rajtuk kívül mindenki gonosz itt,és ha megszületik egy kérdés,amire jön válasz 2 kívülállótól,az csak összeesküvés lehet a tanúk ellen. Köszönjük,pontosan erről a mentalitásról van szó.

2020. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
RachelWarner-------akkor nem tévedtem tul sokat.
2020. máj. 19. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!