Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jevoha Tanui szervezet tagjai...

Jevoha Tanui szervezet tagjai miért gögössek ennyire? többi lent

Figyelt kérdés
uj vagyok a forumon de pár bibliai kérdés kiirása után megjelent pár "biblia kutató" és osszák az észt és olyan gögössen,hogy kiirtam,hogy a szervezet tagjaitol nem kérek választ mert eretnek a tanitásuk.Mire ez a nagyképüség? mire ez az elbizakodottság? ezzel a háttérrel,miért nem néznek magukba? én sajnálom őket hogy egy ilyen eltévelyedésben vannak és vakságban élnek,de mindezt ugy teszik mintha ők lennének az egy igaz vallás,miért ilyenek?
2020. máj. 18. 20:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Egy idézet a mai hozzászolásukból,de durva és ime ezt irta a szervezet tagja,tehát ők maguk válaszolták meg a kérdést hogy miért gőgőssek annyira.

IME:


Kedves kèrdező.


nem is gondoltam,hogy egy átlag ember irását fel teszed feleletkènt aki egy református lelkèsz ès mar izomból nem kedveli Jehova Tanuit.Mivel a teologián kevès biblia óra van,ugyanis tantètel a fontos tantárgy,így èn is te is kimásolhatod egyes nem szabadalmazott irásokbol,találgatásokbol.


Ezt majd a moderátorok meg mondjak ilyen alapnèlküli linket betehettèl-e.



Külömben èrdekes a gyakorin felteszed a kèrdèst,hogy felelhes is rá.


Mert ugye a gyakorin ha nem kèrdezel nem is felelhetsz.


Elège olcsó törtènetet hoztal ki az egèszből.


A gyakori nem erre van lètrehozva,hogy valaki sajátmagát vagy mást kinevettesen,mint te is.



Azèrt mègis gondolod,hogy valaki nem fogja a kamu bizonyitèkodat megvizsgálni.



Lègy figyelmesebb máskor kedves kèrdező ès olyat linkelj be amièrt a GYIK előtt válalhatod a felelôsèget ès neigazold magad kósza hírekkel,főleg egy rèszrehajló magány irománnyal.---

2020. máj. 23. 11:52
 22/25 A kérdező kommentje:
A fentiekben egy Őrtorony szervez tagjának a hozzászolását olvashattuk.
2020. máj. 23. 11:53
 23/25 anonim ***** válasza:
27%
Ez annyira tipikus...bezzeg ha ők írnak ki provokatív kérdéseket,amivel kigúnyolnak másokat,vagy olyan kérdést,ahol csak tanú választ fogadnak el jóként,vagy konkrétan ők maguk válaszolják meg saját maguknak,az nem gáz. Szokd meg kérdező,hogy amit másnak nem szabad,nekik igen.
2020. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

RachelWarner


kezdem megérteni az értelmetlenségüket. :-)

2020. máj. 23. 16:18
 25/25 tgt ***** válasza:
0%
Ó jaj, de szörnyűség, a Jehova Tanúi néha írnak egy-egy privát üzenetet, amiben elmagyarázzák a saját teológiájukat. Őszinte részvétem azoknak, akiknek kibírhatatlan az a 2 másodperc, amíg törlik az üzenetet és tiltják a felhasználót.
2020. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!