Van isten?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 Dongaben ***** válasza:
68%
Zeusz? Miért is ne? Az ókori görögöktől sokkal több maradt ránk, mint a kereszténységről. És néhány dologról évezredekkel később bizonyosodott be, hogy valóság volt, amit leírtak.
2020. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2020. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
25%

Keresztény

A materialista tudósok tudják hogyan keletkezik az élettelenböl az élet?


Ateista

Nem tudjuk.De azt tudjuk hogy nincs isten. 😂😂😂😂😂😂

2020. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:
13# bocsi, de szerintem az ateistákra vetni, hogy a tudomány is akkor ugyanúgy tanácstalanul nem tudja, kissé hibás gondolat. Azért tovább jutottak a világ megismerésében, mint a keresztények, és kicsit több betegséget gyógyít az orvostudomány mint az ima:)
2020. máj. 27. 20:40
 15/71 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted van értelme ezt a kérdést pont itt feltenni? Aki szerint van azt lepontozzák az ateisták, aki szerint nincs azt meg a vallási fanatikusok.
2020. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
24%
Mint régebben irtam is, itt van egy réteg, akik lepontoznak mindenkit, ha nem egy "vallásban" vagy nézetben vannak. 78%ról sikeresen landoltam 39%-ra alig egy héten belül. Vannak akik vissza keresnek más válaszaimat is, amiket rendre lepontoznak, ha véletlenül több mint amit szerintük érdemlek. egyértelmű, hogy a dolog arról szól, hogy "takarodjak" innen. Valaki azt irta egy másik válaszolónak, haogy "haggyon fel minden reménnyel", mert drasztikusan lelesz pontozva tehet bármit.
2020. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Csak a szellemileg elmaradottak pontoznak le. Meg szerintem azért van, mert a pontozás nem számít sokat ezen az oldalon, pont azért, amit írtál.
2020. máj. 27. 21:52
 18/71 A kérdező kommentje:
Na igen, én ezért nem nagyon mozgok ilyen kategóriákban.. igazából csak egyben mozgok, amihez értek is:)
2020. máj. 27. 21:54
 19/71 anonim ***** válasza:
Értem. Azonban az ember tájékozódik, hogy megismerjen más embereket, és azok nézeteit, igy szélesebb lesz a látóköre. Személy szerint Isten szavával foglalatoskodom, ez ami érdekel. Hiszen az élet, az ember jövője, komoly dolog. Sokan pedig itt el is viccelik, bár nem baj ha az embernek jó kedve van. Sokan vannak felpontozva a butaságért is. Igy aztán az egész vallás rovat egy NAGY vicc. Szomorú.
2020. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:

"Aki szerint van azt lepontozzák az ateisták,"

Nem csak az ateisták. Egyébként nem értem miért jönnek erre az oldalra.

Hanem bizony a magukat kereszténynek nevezők is "belerugnak" másokba, aki ellent mer mondani nekik"

2020. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!