Van isten?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 Mansour ***** válasza:
Ha csak ennyi a problémád, akkor kívánok neked pénzt! Mindenképp a matrac alá kéred, vagy jó lesz máshová is? Nekem mindegy, bárhová tudom kívánni. Ha tényleg így rászorulsz, akkor szívesen felajánlok neked egy részt abból az összegből, amit az emberektől sajnálok el a pápa számára.
2020. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
:DD köszi:) nem is vagy te akkor keresztény ezek szerint?
2020. máj. 28. 13:40
 43/71 anonim ***** válasza:
27%

"Ha lövése sem lenne, akkor még kb. azon a szinten lennénk"



Adva van a lehetőség, na nyomassad tudományosan hogyan jött létre! Na de mellébeszélés és mesék nélkül!

2020. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 Mansour ***** válasza:

Azt még mindig nem értem, hogy a hozzászólásaimból hogyan szűrted le azt, hogy keresztény lennék, pláne hogy katolikus, mivel semmi erre utalót nem írtam! Mindenesetre jó érzéked lehet valamihez, mert történetesen az vagyok, bár nem gyakorlom a vallást.

Viszont azt fenntartom, hogy amiről beszélünk, tehát aminek létezik a fogalma, az van. Nem biztos, hogy fizikailag is, de szellemileg bizonyára. Isten pedig, a kereszténység szerint, szellemi létező.

2020. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

Semmi öreg unalomból irkálok nem tudok én semmit 🤣

Hát igen a forma kérdéses, létezhet Isten képletesen, meg a benne hívők szívében

2020. máj. 28. 15:16
 46/71 Mansour ***** válasza:

Hogy van-e Isten vagy nincsen,

Hogy te hiszel vagy nem hiszel benne,

Az mindegy, de az életed arra van,

Hogy úgy éld le, mintha lenne.


Egy az Isten, vagy egy se,

De azért mindenki szeresse.

Lépj be úgy, mintha bent volna,

Ha netán belépsz egy templomba.


(Sziámi: Egy vagy egy se)

2020. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
76%

"Adva van a lehetőség, na nyomassad tudományosan hogyan jött létre! Na de mellébeszélés és mesék nélkül!"


Pontosan MÉG nem tudjuk, miként alakult ki az élet. Az eddigi kutatások alapján azonban én úgy látom, hogy konszenzus van a tudósok között abban, hogy spontán módon, magától alakult ki. Erre vonatkozóan vannak támpontok is, tehát már többet tudunk, mint a teremtésmítosz szerzője, az i.e. 5. században.


A stílusod alapján azonban azt gondolom, hogy téged nem érdekel a téma, csak vitatkozni akarsz. Ehhez meg nem fogok asszisztálni.

2020. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
Hogy hiheti azt valaki, hogy egy nagy varázsló, aki mindig is volt mert csak, egyszercsak teremtett egy univerzumot, de abban a rohadt nagy uniberzumban a kitudja hány milliárd bolygó közül csak egyre rakott életet, a többi dísz, minden evolúciós bizonyíték és dínó fosszília az a sátán trükkje... tényleg nézz azt hogy hordhat össze ember ennyi marhaságot, isten az égbe, stb mintha egy skizofrén téveszméje lenne az egész
2020. máj. 28. 17:15
 49/71 anonim ***** válasza:
27%

"Pontosan MÉG nem tudjuk"


Sehogyan sem tudjátok. A MÉG szót erezd el mert spekuláció.

Semmit sem határoz erőssit vagy cáfol.

Fogog tudni repülni ha lesz szárnyam de MÉG nem nőtt ki!

2020. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Ja, te még itt tartasz? Hosszú lesz az út...
2020. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!