Van isten?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 Mansour ***** válasza:
100%
Oké, szerintem létezik az a pénz, csak éppen jelenleg nincs a matracod alatt...
2020. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:
Akkor beszéljünk arról hogy odatermett:D
2020. máj. 28. 10:05
 33/71 Mansour ***** válasza:
Jó, de pénz nem szokott csak úgy odateremni. Szóval létezik, de nem oda terem...
2020. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Na látod ezaz, ez a baj a keresztényekkel. Sajnálod mi, ha rajtad múlna énis csak a szentírással laknék jól meg Jézus testével
2020. máj. 28. 10:21
 35/71 Mansour ***** válasza:

Én nem sajnálom, jó étvágyat kívánok!

Ami neked baj, az másnak lehet jó. Nekem meg se nem baj, se nem jó, de tudomásul veszem, hogy valakinek ez, másnak meg az.

2020. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
26%

"Az élet alkotóelemei megfelelő körülmények között létre tudnak jönni maguktól is"


Ez olyan abrakadabrának hangzik. Voltak kísérletek már arra és azt bizonyitották be hogy nem jött létre élet. Nem kell körbemesélni tudományosan hogy annak tünjön hogy nagyábol tudjuk hogyan jött létre, mert lövése sincs a tudománynak hogyan jött létre az élet.

2020. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
Na ez a baj hogy aztán még jóétvágyat is kívánsz mintha a keresztények olyan jó emberek lennének, de pedig igazából több azok között a patkány:)
2020. máj. 28. 11:47
 38/71 Mansour ***** válasza:
Csak azt nem értem, honnan veszed a hozzászólásaimból azt, hogy a keresztények jó emberek. Ilyesmiről egyáltalán nem írtam.
2020. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
71%

"Ez olyan abrakadabrának hangzik. Voltak kísérletek már arra és azt bizonyitották be hogy nem jött létre élet."


Nem volt ilyen kísérlet. De ha az ellenkező véleményen vagy, akkor igazán megadhatnád, hogy a szakirodalomban vagy az ismeretterjesztő irodalomban hol találom meg ezt a kísérletet. Pontosan kik végezték, melyik egyetemen, melyik évben. A tudományban nem működik a mellébeszélés, szóval kérem az adatokat.


"Nem kell körbemesélni tudományosan hogy annak tünjön hogy nagyábol tudjuk hogyan jött létre, mert lövése sincs a tudománynak hogyan jött létre az élet."


Ha lövése sem lenne, akkor még kb. azon a szinten lennénk, mint az i.e. 5. századi zsidók, akik teremtésmítoszt írtak. Megjegyzem, hogy az ősi indiai filozófiában már a természettudomány megjelenése előtt is isten nélkül magyarázták a világot, tehát már a régieknek sem volt feltételen szüksége az isten hipotézisre. Manapság meg végképp nincs.

2020. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Mansour látod most meg tereled a szót ide-oda, sajnálod az embertől a pénzt az egyháznak akarod azt is, hogy az a nyomorék pápa fényt űzhessen aranyozott trónon ameddig más éhezik. Most meg mondod majd h te nem is katolikus, meg h ne személyeskedjek, közben nem tennél annyit hogy kívánj nekem pénzt :(
2020. máj. 28. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!