Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha tényleg létezik Isten...

Ha tényleg létezik Isten akkor más bolygókra csillag rendszerekre miért nem teremtett életet? Ami a világegyetemben folyik is bizonyítja Hawking elképzelését hogy nincs Isten

Figyelt kérdés

Ha tényleg létezik Isten akkor más bolygókon csillag rendszerekben miért nincs élet?


Miért pokoliak kihaltak más bolygók csillag rendszerek?


Miért olyan vad agresszív barátságtalan a mély világegyetem?


Száz milliárdnyi csillagból még ha létezik is máshol élet akkor is a 99%-ék csillagok bolygói lakhatatlanok halottak , és csak a maradék 1%-on lehetséges a élet abból pedig a felén alakulhatott ki élet , tehát ez mind a nagyszámok törvénye alapján jött létre.


Ha tényleg egy jóságos Isten teremtette a világot akkor minden bolygón lenne élet ha nem is mindegyiken intelligens de állatok lennének minden bolygón,de úgy látszik ha létezik Isten és ő a teremtő akkor miért van ilyen selejt keze?


Hogy többségben csak hallott bolygókat teremtett teljesen feleslegesen.



2020. jún. 12. 07:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én hiszek Istenben,és szerintem teremtett más bolygókra is élőlényeket. A Föld sem egyszeribem vált lakhatóvá,szerimtem lehet,hogy más bolygóknál is kell egy "kis"idő,amíg élhetővé válnak a körülmények.

Én nem olvastam ilyen elméleteket,de érdekesen hangzanak. Minden esetre szerintem még van az univerzumba élet,nem is kevés.

Remélem tudtam segíteni!

2020. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Biztos hogy vannak más bolygókon is élet de ez a nagy számok törvénye alapján jöhet létre ,mert a többség bolygó halott kopár lakhatatlan pokoli vagy fagyos.


Ez mind bizonyíték hogy a élet a természet által jön létre.

2020. jún. 12. 08:45
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

"Biztos hogy vannak más bolygókon is élet"

Ha biztos, akkor gondolom van rá bizonyíték is. Mutasd elő, mert rajtad kívül senki se tud róla, ilyen nagy horderejű dolgot ne titkolj.

2020. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3 most miért provokálsz már te is ? már fáradok a vitatkozásban.



száz milliárdszor száz milliárd csillag van a ismert univerzumunkban több mint egy billió csillag és lehet több ,a többség csillagnak vannak bolygói is ,szerinted csak ez a egyetlen egy földön alakult ki az élet?


Ne legyél már ennyire hülye.


Ha itt megtörtént máshol is megtörténhet van rá több mint 1 billió lehetőség hogy van máshol is élet.


Én nem intelligens életre gondolok nem ufokra nem hiszek a ufokban.


Hanem állatokra kisebb élőlényekre baktériumokra gondoltam amik bőven élhetnek a távoli világegyetemben.

2020. jún. 12. 12:02
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

"Ne legyél már ennyire hülye."

Ez különösen vicces, ha olvassuk előtte lévő bekezdésed. Szerintem még a számokkal sem vagy tisztában 😂

De ne aggódj, mert ez sokszor helytelenül jelenik meg a magyar cikkekben is, nincsenek tisztában a billió jelentésével, ahogy te sem.

Másrészt jelenleg a csillagok számának becslése abból áll, hogy néhány "kutató" azon versenyez, ki tud nagyobb számot mondani.


Viszont azt binyosan tudjuk, hogy bármekkora számot is mondanak sokszor csak hasukra ütve, ez a szám nem végtelen. Márpedig csak akkor lenne igazad, ha végtelen számú bolygó lenne. Tényleg nem bonyolult, alapszintű matek csak. 😄

2020. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

A kétdezőnek igaza van,felesleges vitázni.

Egyébként nem egy konkrétumra értettem a "biztos hogy más bolygókon is van élet"-et,hanem egyszerűen kizárt,hogy egy ilyen óriási univerzumban ne legyen minimum egy hely,ahol meg tud élni pár baktérium vagy élőlény.

2020. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A világegyetem tágul folyamatosan tágul évmillárdok óta és folyamatosan születnek új csillagok bolygók szóval mondhatjuk hogy végtelen.


De te nem vagy tisztában a végtelenel hülye vagy.


És szerinted ha nem létezne élet máshol akkor mi értelme ennek a rengeteg csillagnak bolygónak?

Mi értelme ennek a sok élettelen szemétnek hulladéknak ami az űrben van hee?


Mondjad a istened ilyen tökéletes hogy ennyi szemetet sikerült összehoznia és csak egy bolygón jött létre az élet a többi meg szemét?

Heee?

Na mondjad most legyél vagány miért provokálsz?


Menj máshol trollkodj.

2020. jún. 12. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

"De te nem vagy tisztában a végtelenel hülye vagy"


LOL 😂


Feladom. Járd ki az általános iskolát, utána tudunk beszélgetni. Addig nincs értelme. Csimpánzokkal nem vitázom tudományos jellegű kérdésekről. 😄

2020. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 Provokátor vagy troll net harcos felnőtt emberként elég szégyen ,még ha gyerek lennél azt mondom jól van de így nevetséges.
2020. jún. 12. 12:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nincs élet egyetlen más bolygón sem? Lehet, hogy van egy olyan bolygón ami nagyon távol van és még nem fedeztük fel.
2020. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!