Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van itt olyan aki lapos Föld...

Van itt olyan aki lapos Föld hívő? Miért hisznek ebben? Mit szólnak az élő videókhoz ami az űrben van és a Föld jól látszik, hogy a Föld gömbölyű?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezt én sem értettem soha,hogy létezik egyáltalán ez az egész laposföld elmélet.
2020. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ma trendi dolog mindenfele eszement hulyesegben hinni.
2020. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ucsó. Hiszel a földönkívüliekben?
2020. jún. 24. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintük CGI minden felvétel. Egyszerűen nem képesek felfogni a tényeket. Aki értelmes érvet hoz, az a háttérhatalomnak dolgozik... Szimplán kretének.
2020. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz én vallásos vagyok.... De csak teista. De azt elhiszem, sőt tudom is, hogy a Föld geoid alakú :D hiszen nappal éjszaka van. És már elutaztam budapestre is, meg a keszthelyre is. Szóval, én tudom, hogy a Föld geoid alakú..
2020. jún. 24. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Különben egyszer meghallgattam nagyon jó kimagyarázták a nappalt és éjszakát a lapos Földön, egész hihetőre sikerült. De amúgy pl. a Mátrix filmben is lehet hinni ennyi erővel, hogy halálunkkor egy gépről lekapcsolnak, az egész élet egy virtuális valóság.
2020. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán. Semmi sem lehetetlen!
2020. jún. 24. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
A laposföldesek ugyanolyan szánalmasok, mint akik abban hiszek, hogy 6000 éves a Föld/élet. Ráadásul ezek többen vannak.
2020. jún. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nos, ehhez azért a mai technika mellett nincs szükség hitre mint hajdanán, aki akar az meggyőződhet róla. Szóval ez nem hit hanem sajna elmeállapot kérdése és esetleg vicc kategória de semmiképp nem elmélet.
2020. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!