Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták! Arra vagyok kíváncsi...

Ateisták! Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek Jézus Krisztus valójában micsoda volt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

"a jármûvet meg miért nem szabadalmaztatott, ne légy önzô"


Igen, lehet kicsit önző voltam. El kéne fogadnom, hogy valakinek szüksége van egy vallásra. Igazán önző az lenne szerintem, ha szabadalmaztatnám, mert akkor csak egyetlen igazság létezhetne, így meg mindenki azt hisz, amit akar.


De azért tudom ám, hogy ti is az időutazás tudói vagytok már, hiszen Júdás evangéliumáról azonnal levágtátok, hogy az egy nagy turpisság és nem írhatta Júdás.

Nem értem, hogy a másik néggyel akkor miért vacakoltok?

2020. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
56%
#30 60-80 évesen miért ne írhattak volna "könyvet" ? Tudod hány aktív ember van aki ilyen korban is aktív?
2020. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
58%

"De azért tudom ám, hogy ti is az időutazás tudói vagytok már, hiszen Júdás evangéliumáról azonnal levágtátok, hogy az egy nagy turpisság és nem írhatta Júdás.


Nem értem, hogy a másik néggyel akkor miért vacakoltok?"


Júdás apokrif írat...



Tudod, diabolosz célja a megtévesztés, hogy kételyek között legyen tartva minden ember.

2020. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

32. 60, 80? Talán inkább 100+

Igen, ez pont az a kor, ahol a emberek még aktívak voltak 80 évesen is.

Homérosz is megírta 100+ évesen Odüsszeusz kalandjait még. Igazad van.

2020. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
75%

Júdás azért apokrif irat, mert ti rámondjátok, hogy apokrif. De a logikátok mentén elindulva nincs rá bizonyíték, hogy ne írhatta volna Júdás.

Csak ez már nem fér bele a hitetekbe, ezért lesz apokrif, túl sok lenne az ellentmondás.


Pedig irodalmilag tök oké lenne, hiszen egy elég izgalmas nézőpontból meséli a már unalomig ismert sztorit, amihez az előző írok csak minimális változtatásokat mertek adni. Ha nem lennének a vallási megszállottak, akkor az írója lehet kaphatna ismeretlenül is elismerést. De mivel vallás, ezért apokrif, meg Sátán.

Meg a lófityula.


Féltek, hogy egy gonosz hatalom megtéveszt benneteket, ezért inkább megtévesztitek magatokat, hogy már más ne tudjon. Nagyon okos.

2020. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim válasza:
73%
Az ateistáknak tökmindegy. Ha maga Jézus állna eléjük, akkor se ismernék el, hogy létezik. Akkor jönne az a szöveg, hogy hát ugye érzékeink becsaphatnak meg stb..
2020. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
És ha csodákat tenne Jézus? Pl. gyógyítás, tárgy lebegtetés, falonjárás stb... Sztem Jézus ilyeneket is tudna csinálni.
2020. jún. 28. 00:38
 38/63 anonim válasza:
40%
Teljesen mindegy, ezek nem hisznek el semmit, és nem is akarnak elhinni semmit.
2020. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
38%
Egy kitalált személy
2020. jún. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Akkor nem is tudom... A függetlenség nyilatkozat is kitalált? Írnak és beszlének róla, és van róla kép is! De én nem voltam ott az eseménynél.
2020. jún. 28. 00:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!