Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Arra vagyok kíváncsi, hogy...

Arra vagyok kíváncsi, hogy miért erőlködtök, hogyha a tudomány már megválaszolta a nagy kérdést, hogy nincs isten? Hawking, és Darwin is megmondta már, hogy nincsen szükség semmiféle istenre! Szóval minek hisztek, ha nincs egyáltalán isten?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
17%
Így persze nehéz hinni, nem látjátok, miért hinnék? Tipikus ateista hozzáállás, mint Pál esetében is Jézus válaszol :Boldogok, akik nem látnak és hisznek. Pár év és szerintem hinni fogtok, ha beteljesednek az utolsó lapok a Bibliában.
2020. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
46%

"Az a bajom a hívőkkel, hogy egy nem létezőben hisznek."


De neked az miért baj? Mi közöd hozzá?

2020. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
9%

Okééééé, már vagy 1000 szer megjósolták az ktuális közeljövőben a végitéletet, mást ne mondjak a pestis járvány idején, egyik sem vált be.


Pál apostol meg amiatt kezdett el hinni mert fejre esett a lováról, és szembe megy az apostolok, és Jézus tanításaival, és ő maga nevezte ki magát apostólnak, nem úgy mint a többi 12-t.

2020. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
11%
Makacsságból eldobjátok magatoktól az örökélet ajándékát, hogy a gyerekeitekkel, elhunyt házi állatotokkal(cicátokkal, kutyátokkal,) feleségetekkel, férjetekkel legyetek, csak azért mert ti nem látjátok... Én ezt nem tudom megérteni, bocs....
2020. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
Az, hogy értelmetlen ezt csinálni. Úgy sem fog segíteni, mert nem létezik. Koronavírus van. Ilyenkor hol van Isten? Ha én lennék Isten, akkor nem csináltam volna a vírust! Sőt, már a 0-ás fertőzöttet is eltüntettem volna. Sőt, ha Isten lennék, akkor tudás fáját nem is csináltam! Azonnali szabad akarat, és örök élet.
2020. aug. 15. 19:44
 26/61 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, Tamást akartam írni.
2020. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
Az is lehet, higy az emberek csinálták, mit csináltak a kínaiak, állatokat adtak el a piacon nem tom milyen körülménywk között? Komolyan akkor azt mondtam meg is érdemlik, majd aztán miattuk ide is átterjedt, EMBEREK Miatt.
2020. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:

"Makacsságból eldobjátok magatoktól az örökélet ajándékát, hogy a gyerekeitekkel, elhunyt házi állatotokkal(cicátokkal, kutyátokkal,) feleségetekkel, férjetekkel legyetek, csak azért mert ti nem látjátok... Én ezt nem tudom megérteni, bocs...."


OKé szerinted ha létezik menny, hit, vallás alapján, és nem jóság alapján szelektál?

Eléggé sekélyesen képzeled el a te Istenedet.


Egyébként a kereszténység csak 2000 éves... Mi van a kereszténység elöttí emberekkel?

Ők mind nem kerültek be, csak mert Isten még lusta volt leküldeni a fiát?

Vagy mi van azokkal akik a földrajzi elhelyezkedésük miatt nem a keresztény kultúrához tartoznak?

Ők sem kerülnek be csak mert Isten nem volt képes egynéltöbb helyre küldeni a fiát?

2020. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
Amit te csinálsz, azt is értelmetlen csinálni. Egyetlen hívőt sem fogsz a nyavalygásoddal és a mocskolódásoddal meggyőzni, hogy nincs Isten. Csak az ateisták értenek veled egyet, akik az előtt is ateisták voltak, hogy elolvasták volna az infantilis hisztidet. Mégis mit akarsz ezzel elérni?
2020. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
De akkor Isten miért nem lépett közbe ha létezne Isten? Miért nem tüntette el a vírust szempillantás alatt? És így nem lenne 21millio fertőzött, és mindenki élne.
2020. aug. 15. 19:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!