Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Túlvilág létezik???

Túlvilág létezik???

Figyelt kérdés
Én hiszek benne ! De sok hívő már túlzásba viszi hogy ők már nem csak hiszik hanem tudjak ! Meg HOgy a biblia Mondja h a menny az orok boldogság a pokol az orok szenvedés helye! Mintha ott jártak volna annyira túloznak! Katolikus vagyok hiszek én is de nem viszem túlzásba senki se jött onann vissza
2020. okt. 21. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem létezik rá tudományos bizonyíték.
2020. okt. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Van túlilág. Én tudom, volt idő, amikor érzákeltem. Voltam a menyországba is. A pokol viszont nem egy hely. Ezt is illene tudniuk, ha már "tudják“.
2020. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
A hallucináció komoly betegségek tünete lehet, érdemes mihamarabb orvoshoz fordulnod!
2020. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Már többen visszajöttek onnan, csak nem hisz nekik senki, hogy igazat mondanak, hiába mondják.

Ha neked megjelenik véletlen szűz Mária, el mernéd mondani valakinek? Nem, mert kiröhögnek.

2020. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
A halálközeli élmények az oxigénhiányos állapot miatt vannak, illetve egyes kutatások szerint közrejátszik a dimetiltriptamin nevű hallucinogén felszabadulása az agyban.
2020. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A túlvilág a hit szerves része. Pont annyira létezik, mint isten, hiszen e kettő szervesen összetartozik.
2020. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem létezik rá tudományos bizonyíték."


Arra sem létezik tudományos bizonyíték, hogy te létezel!

2020. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán az érv. Bár többet nem vártam el.
2020. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!