Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanui és más szervezete...

Jehova tanui és más szervezetek miért nem segitenek a rászorulókón? miért nem osztanak ételt,ruhát,a többi kereszténynek nevezett szervezetek csak miért a krisnások?

Figyelt kérdés
télen is csak a krisnások osztanak ételt a blaha lujza téren,egy kereszténynek nevezett társulatot sem láttam még kaját osztani vagy ruhákat.
2020. okt. 21. 18:00
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

40

Akkor ugyanígy lehamis tanozhatsz bármely felekezetet. Én is megtehetem ezzel az erővel.

Jehova tanúja! Nem jehovista. He nam tudod, hogy mondják helyesen, Google a barátod, nézz utána!

Lagalább látták milyen lelkületed van neked, haver. Nem én kezdtem gyerekes gúnyneveket (mint egy kis 5 éves) aggatniteljesen idegen emberekre, aki lehet hogy az apád is lehetne (nem tudom hány éves vagy, de szerintem mindenképp fiatalabb nálam, a stílusod alapján).

Nem drága, nem ezek vagyunk. Primitivnek sem érzem magam. Én nem neveztelek primitivnek, pedig az alpári viselkedésed elég indok lenne rá. Miért lenne valaki primitiv? Mert másban hisz, mint te? Akkor primitivek a zsidók, a buddhisták, az ateisták, a muzulmánok, a hinduk, s sok keresztény felekezet is, mert TE ugye, a nagy okos annak titulálod őket.


Nem járok motivációs tréningekre. Ezt sem tudom honnen szedted, kedves.

Anyázni? Tudod engem nem nagyon szoktak becsmérelni és gyerekes jelzőkkel illetni. Én pedig nem anyáztam, hanem arra kértelek, hogyha ez szerunted nem sértő jelző, akkor használd arra az emberre, aki életet adott neked, vagy magadra esetleg. Elvégre nem sértő 😂


Nem adok elő semmit. És sem prim mitivnek, sem butának nem érzem magam. Ha az lennék, nem tudtam volna Bécsben doktorálni, és szerintem nem is értem el volna szakmai sikereket. Ezzel szemben míg én megőriztem a méltóságom, te a szenny szintjére süllyedve gyalázkodsz itt, idegeneket szidalmazol. Na ez szégyen, barátom!

2020. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves Gumifej, nem tudom egyáltalán miért rontod itt a levegőt? A Kérdés nem neked szól,értelmes gondolkodó embereknek szól,akik hála Istennek azért vannak itt a fórumon. Ezentúl ignorálni fogom a jehovista beteges eröszakos hozzászolásokat.
2020. okt. 27. 08:42
 43/55 A kérdező kommentje:

---Jehova tanúja! Nem jehovista. He nam tudod, hogy mondják helyesen---



Nem vagytok azok jehova tanui,jehovista tév tanaitok miatt,ezért jehovisták vagytok! Az igaz szentek egyházát sem nevezzük igaz egyháznak,csak mormonoknak,a miheztartás végett.


---És sem prim mitivnek, sem butának nem érzem magam. Ha az lennék, nem tudtam volna Bécsben doktorálni, és szerintem nem is értem el volna szakmai sikereket.---


Szakmailag lehet hogy jó szakember vagy ezt nem vétozom meg mert nem ismerlek,de értelmileg és vallás filozofiailag egy nulla ez biztos.



---Ezzel szemben míg én megőriztem a méltóságom, te a szenny szintjére süllyedve gyalázkodsz itt, idegeneket szidalmazol. Na ez szégyen, barátom!---


A Kérdés amit kiirtam látod nem neked szól,akkor minek rontod itt a levegőt? Ha a jehovistáknak irok ki kérdést igérem kiirom hogy nektek szól,addig nem kell idejönni és beleböfögni abba ami nem érint téged.

2020. okt. 27. 08:47
 44/55 anonim ***** válasza:

42

Nem tudsz leállni? Ennyire viccesnek találod? Remélem szoktál beszélgetni a kisujjaddal is, az értelmi szinted ahogy látom annyi.


43

Ja,hogy ezt te döntöd el. Értem. Te aztán vagy valaki, nem mondom 😂😂


Te mormonoknak nevezed. Nekik ez a hitük. Ha nem vagy képes tisztelni azokat, akik nem értenek veled egyet, akkor nem érsz többet azoknál, akik hamisan vádolták magát Krisztust.


Miért lennék nulla? Mert nem értek egyet a te elméleteiddel? Te vagy az aki folyton rágalmazol, mert jobb dolga nincs, és zavar téged mások hite. Olyan vagy mint a 90 éves macskák nénik a panelekben, akiket zavar, ha a 10 éves gyerkeek jól érzik magukat és játszanak.


Beleböfögni? Te egy disznóólban élsz? Vagy ket koca nevelt? A stílusod alapján gusztustalan egy környezetben élsz...és ezt nem sértésképp írom, hanem felnyitnám a szamed, hogy nem te vagy az etalon és nem beszélhetsz akárhogy akárkivel. Ilyen hangot dédnagyapám nem engedett meg a tulajdon gyermekével szemben, pedig az öregnek 4 osztálya volt. Hát meg egy idegennel szemben...

Ameddig a kérdésben ott van, hogy Jehova tanúi, vagy megemlíted Jehovát, addig úgy érzem, hogy közöm van hozzá, s ezzel megegyezően járok el.

2020. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
a szcientologia is hit ebben egyetértünk a jehovistáknak is egy hit ezen felül hamis,azt is tedd hozzá.
2020. okt. 27. 09:22
 46/55 A kérdező kommentje:
ez az erös megrögzött jehovista szellemiség tutti a családból öröklödött te az egész koloniád jehovista volt? aki ilyen bigott hogy nem az értelemhez ragaszkodik hanem a saját butaságához az tutti örökölte ezt,ne vidd tovább ezt a Russeli hamis tant elég volt,már lejárt. légy keresztény! nézz utána a kereszténységnek,világosodj meg,mert sötétség borult az elmédre.
2020. okt. 27. 09:24
 47/55 anonim ***** válasza:

45

Te mondod hamisnak. Attól még nem lesz az.

2020. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Isten nevét hiába ne vedd a szádra,ismered az ige verset? Tudom nem jehova a neve ezt már ti költöttétek hozzá.
2020. okt. 27. 09:26
 49/55 anonim ***** válasza:

Igen, ismerem. Mi van vele? Mivel kapcsolódik a témához ez?


Én nem veszem hiába számra a nevét, nem káromkodom, nem jajgatom percenként a nevét és nem is dobálózok vele.

De, Jehova a neve. Ha úgy tetszik, mondd Jahve-nak, vagy Yawe-nak. A Jehova magyarosított alak.

2020. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

---Én nem veszem hiába számra a nevét, nem káromkodom, nem jajgatom percenként a nevét és nem is dobálózok vele.---


1.káromkodás,az káromlás.

2.jajgatom percenként stb,mint a jehovisták azok hiába veszik a szájukra,állandóan igy jehova ugy jehova

2020. okt. 31. 21:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!