Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanui és más szervezete...

Jehova tanui és más szervezetek miért nem segitenek a rászorulókón? miért nem osztanak ételt,ruhát,a többi kereszténynek nevezett szervezetek csak miért a krisnások?

Figyelt kérdés
télen is csak a krisnások osztanak ételt a blaha lujza téren,egy kereszténynek nevezett társulatot sem láttam még kaját osztani vagy ruhákat.
2020. okt. 21. 18:00
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

50

Nem veszik hiába. Hiába venni azt jelenti, hogy káromkodáshoz, fenyegetéshez, Istennek nem tetsző cselekedethez (lopásban való sikerért imádság, másokbak rosszat kívánó imádság, stb) használni, nameg azt, hogy csak úgy hetköznapi valamiként beszélni róla, mint pl amikor valaki felsóhajt, hogy Istenem, Istenem, vagy az Isten áldja mag, az Isten szerelmére, stb. Olyan helyzetek amikor vagy nem azért szólítod nevén, hogy megdicsőisd, dícsérettel beszélj róla, vagy olyan helyzetek, amikor nem jószándékú fohászhoz használod.

2020. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
te tudod szakértő.
2020. okt. 31. 22:22
 53/55 A kérdező kommentje:
a régi apostolok de még Jézus sem vette csak ugy állandóan a szájára Isten nevét ovatossan csak atyámnak szolitotta,de ti mondjuk megtehetitek mert különbek vagytok.
2020. okt. 31. 22:24
 54/55 anonim ***** válasza:

53

Mi sem vesszük bármikor. Én sem. Azt hiszem egy kezed meg tudod számolni, a beszélgetésünk során hányszor szólítottam nevén.

2020. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
ez haladás akkor nálad,egyébként meg...
2020. nov. 1. 09:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!