Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanui próféciái igazak?...

Jehova Tanui próféciái igazak? Vagy valós beteljesült próféciák? Világ vége csak egyszer lehet elvileg? Vagy többször mint náluk?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 12:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mindig érdekelt, hogy vajon mennyire csak az ő dolguk? Igaz, hiába evangelizál feléjük az ember, lepereg róluk, de erről a szervezet betanítási technikája tehet. És még az is érdekel régóta, hogy ő maguk mennyire tehetnek erről, hogy ilyen ördögi tanításban vannak benne?
2020. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a tudatlanságukat és hozzánemértésüket használják,ki és ha valaki bekerül akkor megetetik velük hogy a legjobb helyen vannak és mi pl te a rosszat akarod nekik,és a tréningeken hétvégéken azt tanitják pl ha te mondod nekik hogy ők hamis tanokat tanulnak akkor felér nekik ez egy orgazmussal mert azt gondolják ők bizony a legjobb helyen vannak és te elakarod tériteni őket.Mindez az ördög munkája,örüljünk mi nem vagyunk vakságban.
2020. okt. 28. 21:17
 23/28 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy vannak akik a tévelygésre vannak,itélve,én egyet tudok,egy emberi lény vagy szervezet se fogja a kezemből kivenni a bibliát,ami viszont akár egy ponton ellene megy a bibliai irásoknak tolerancia nélkül a kukába dobom. ebben szigorú vagyok.
2020. okt. 28. 21:19
 24/28 A kérdező kommentje:
vannak akik süketek a hallásra,én sok tant megvizsgáltam és velük se voltak előitéleteim,csak akkor buktak el amikor biblia ellenes dolgokat probáltak beadni nekem,akkor kukáztam őket.
2020. okt. 28. 21:20
 25/28 anonim ***** válasza:
Akkor kérdező neked sem jott be az őrtorony olvasgatàs..))
2020. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
bejött volna ha nem a hazugságokat irják benne,alapból jó lett volna egy hiteles biblia magyarázat,de a ferdités,hazugság,kapott benne csak helyet.
2020. okt. 29. 09:40
 27/28 anonim ***** válasza:
Pontosan...
2020. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nem az antikrisztus, hanem Krisztus.


Egyébként háború tört ki az égben, ezt mi nyilván nem érzékeltük. Ezek után a vesztest kivetették az égből...

Jel.12:7-9.

És háború tört ki az égben: Mihályi és az angyalai harcra keltek a sárkány ellen. A sárkány is harcra kelt az angyalaival együtt, 8 de nem győztek, és többé már nem volt helyük az égben. 9 Ledobták hát a nagy sárkányt, az őskígyót, akit Ördögnek és Sátánnak neveznek, aki az egész lakott földet félrevezeti. Ledobták őt a földre, és az angyalait is ledobták vele együtt.


(Sátánnak és a Démonoknak nincs már bejárásuk abba a dimenzióba.)


Ekkor lett Jézus JHVH. által felkent király.


Jel.12:10.

Hallottam, hogy egy hang ezt mondja hangosan az égben: „Isten most hozta el a megmentést, ereje diadalmaskodott, a királysága létrejött, és Krisztus hatalomra jutott, mert ledobták testvéreink vádlóját, aki éjjel-nappal vádolja őket a mi Istenünk előtt.


Jel.12:12.

Ezért örülj, te ég, és ti, akik ott laktok! Jaj a földnek és a tengernek, mert lejött hozzátok az Ördög nagy haraggal, mivel tudja, hogy rövid ideje van.”


Ezt viszont érzékeltük, mert nagy haragra gerjedt, mert kevés ideje maradt.


Mivel 1914 előtt, nem voltak akkora háborúk mint az első, ezért valószínűsíthető hogy ekkor kezdte el a nagy haragját kiontani a Föld lakóira... Egy biztos, Jézus a háború (égi) után lett király! Fentről lefelé kezdődött a takarítás. Ezért láthatatlanul van jelen, és figyeli a világi eseményeket! A beavatkozása Globális lesz, az minden nemzetnek egyértelmű lesz!


Van még tovább is, de most ennyi elég. Érdeklődés hiányában.😁


-m.cs.-

2022. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!