Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova tanúi miért ilyen...

Jehova tanúi miért ilyen arrogánsak?

Figyelt kérdés
Más-más felekezetek máként értelmezik a Bibliát, szerintem nincs ezzel baj. De nem tudom találkoztam-e még egy felekezettel, amelyik azt hiszi, hogy senki sem üdvözülhet rajtuk kívül, sem a katolikusok, sem a reformátusok, sem a luteránusok, sem a metodisták, sem a baptisták, sem az ortodoxok, sem a nazarénusok, sem a pünködisá nem mondanak olyet, hogy kivétel nélkül senki sem üdvözülhet rajtuk kívül, csak a Jehova tanúi. Fel fordul a gyomrom ekkora arroganciától.

2020. okt. 31. 11:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresztények,piramis hivők és szabadkömüves alapitójuk tanait terjesztik.
2020. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

10/11

Ok,talán így van,hogy mindegyik a maga vallását tartja igaznak.De egyik se ócsárolja a másikat olyan szinten mint ahogy azt a tanúk teszik. Közöttük nőttem fel,láttam és tapasztaltam néhány dolgot.

2020. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ahol ők egyszer megjelennek ott csak rossz dolgok történnek,rossz gyümölcsöt teremnek,miért rosszak? Egyszerű a válasz,nem Istentől való az egész szervezet,kimeriti az antikrisztusi vonásokat,miért is várna valaki jót tőlük?
2020. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

11

Hazugság!


12

Fogalmam nincs melyik bolygón nőttél fel, de a Föld nevű bolygón (normális esetben) egy tanú sem ócsárol más vallásokat. Fél évszázada vagyok a szervezet tagja, de ilyet nem tapasztaltam.


13

Milyen jó, hogy te Istentől való vagy 😊 jó érzés, mi? Örülök neki, hogy te, a bölcs és igaz itt van nekünk, ha baj lenne 😂😂

2020. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasz remek példa a tanúk arroganciájára. Nem baj, jön még kutyára dér.
2020. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Meg hogy nem ócsárolják!!!!!! Legalább ne hazudj!Ha fél évszázada vagy tanú,akkor kellene tudjad,hogy mi folyik ott.Minket épp Karácsony napján küldtek ki a folyóiratokkal és a szájunkba rágták,hogy miket mondjunk erről az ünnepről.Amikor fiatalok voltunk meg elhitették velünk,hogy a más vallásuak az ünnepek alatt hűlyére isszák magukat és orgiákat tartanak.Akkor ez mi ha nem ócsárolás? Erre válaszolj nekem! Ja,és ha valaki nem ezen a bolygón van kettőnk közül az nem én vagyok.
2020. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16 hazudozik itt egy hete nekem,már velem álmodik a Gumifejű!
2020. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem te hazudsz 16-os csak neked irtam hogy a jehovista Gumifejű hazudozik itt egy hete. Látom téged is bosszant már,
2020. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

18

Igen,engem is rohadtul bosszant,márcsak azért is,mert én közöttük voltam,és ismerem a dörgést.Egy másik kérdésnél egyenesen erkölcstelennek nevezett.Szerinte ezért közösitettek ki,pedig kiléptem én saját magamtól mikor már megtehettem.

2020. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
engem megtaláltak a lakásomon,jártak is egy ideig "tanitani" de észrevettem hogy a bibliával ellenes a tanitásuk,amikor összeirtam mi megy ellene akkor megsértödtek,mondtam én csak azt mutatom ami ide van irva,azt mondták rossz a fórditás,nem jól értelmezem,megköszöntem a fáradozásukat,és elküldtem őket.
2020. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!