Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Volt hasonló helyzetben v.alaki?

Volt hasonló helyzetben v.alaki?

Figyelt kérdés
Mióta ki léptem a hit gyüliből sokkal jobb az életem. 2019.Márciustól-2020.Januárig voltam tag. Teljesen át mosták az agyam,, éjszaka fel riadtam rosszakat álmodtam, mindig a pokol, sátán ilyenek jártak a fejemben, éjszaka ordibáltam hogy jajj jajj nem akarok a pokolba kerülni volt mikor anyum mentőt hívott annyira be pánikoltam..... azota vissza tértem a katolikus valláshoz, hiszek Istenben és Krisztusban, próbálok jo lelku ember lenni másokkal jot tenni, kedvesen viselkedni, majdcsak nem jutok pokolba , mert ugye a hit gyüli azt mondta ha nem adakozok nekik a pokolba jutok ne a szegényeket segítsem hanem nekik adjam be a penzt majd ők oda adják a szegényeknek, pedig szerintem ez kamu. Maguknak tartják meg es jol elnek belole. Házakat építenek, luxusban elnek.
2021. febr. 1. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, de neked komoly gondok vannak a fejedben. Naponta kiírsz egy ilyen hangvételű kérdést, és ez már nem normális. Kérj orvosi segítséget amíg nem lesz nagyobb baj. Amúgy meg nincs pokol. Legalábbis olyan, amivel a vallás riogat.
2021. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Én javaslom, hogy feküdj be inkább a pszichiátriára. Komoly bajok vannak nálad a toronyban.
2021. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tarts egy kis szünetet. Olvasgass, keresgélj.

Blaise Pascalt ajánlom, nagyon jó olvasmány.

[link]

2021. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Kérlek fogadd meg a tanácsom és ne félj! Magadat is tönkreteszed vele és ez Istennek sem tetsző cselekedet.
2021. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!