Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miert mondjak hogy "Az iszlam...

Miert mondjak hogy "Az iszlam a beke vallasa"?

Figyelt kérdés

Ami erdekes szamomra hogy mennyi merenylet tortenik ennek a vallasnak a neveben.

Nem azt mondom hogy minden muszlim terrorista de a legelvetemultebbek gyakran azok. Ha tenyleg egy bekes vallas lenne akkor azok az emberek akik a legjobban kovetik nem artananak mas embereknek.


2021. júl. 25. 13:13
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/230 anonim ***** válasza:
0%

Olyannyira a béke vallása hogy 50 év múlva minket, keresztényeket üldözni fognak.

A mi őseink ( mert a reformátusok is katolikusok voltak mert az az eredeti apostoli vallás) sok ártatlan embert élve megégettek meg megölték Jézus nevében és sajnos ezt vissza fogjuk kapni. Nagyon rossz világ lesz ha az iszlám kerül hatalomra és mi nem szólhatnak semmit mert annakidején mi is tűzzel vassal kereszteltűnk.

2021. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/230 anonim ***** válasza:
29%

"mert a reformátusok is katolikusok voltak mert az az eredeti apostoli vallás"


Az eredeti apostoli vallás szerint a Róma püspöke nem volt tévedhetetlen.


"Nagyon rossz világ lesz ha az iszlám kerül hatalomra és mi nem szólhatnak semmit mert annakidején mi is tűzzel vassal kereszteltűnk."


Ha a nagyapád pofán vágta volna az én nagyapámat nem szólhatnál semmit, ha én pofán vágnálak érte téged?

2021. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/230 anonim ***** válasza:
17%
Róma püspöke is ember és senki nem tévedhetetlen, még a pátriárka sem büntetlen. Az ortodoxok is bűnösök hiába hiszik magukat tökéletesnek. Olyanok mint a Jehova tanúi, azt hiszik csak ők üdvözűlnek a többi meg a pokolra megy. Ez nem igaz mert Isten szemébe mindenki egyforma és nem tesz különbséget
2021. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/230 anonim ***** válasza:
75%

#83

Viszont a Szentlélek tévedhetetlen, talán ezt még te is elfogadod. Az apostolokat a Szentlélek vezette, így bizonyos dolgokban ők is tévedhetetlenek voltak. Például, amikor a jeruzsálemi zsinaton meghoztak számos döntést. Ezeket azóta se kérdőjelezte meg senki. A keresztény egyházak az egyetemes zsinatokat is elfogadják, az ezeken kihirdetett dogmák is tévedhetetlenek.

2021. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/230 anonim ***** válasza:
22%

Én értem hogy a Szentlélek tévedhetetlen de mivel mindenki bűnös így az Apostolok is Bűnösök voltak. Az más dolog hogy erényesen, istenfelelemben éltek,másokkal jót tettek,embereket gyógyítottak meg Jézus nevében, a kereszténységet hirdették, sőt a sok kínzást, szenvedést meg még a halált is vállalták minthogy megtagadják a hitüket és ezért lettek szentek. De az hogy az ortodox az apostolok rá vezesse visszamaradt az hazugság.

Nem tudják hogy Szent Constantin Rómában Tette államvallássá a kereszténységet és onnan ment Bizáncba ahol kialakította az ortodoxiat. Tehát a római kereszténység volt az első nem az orti.

2021. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/230 anonim ***** válasza:
21%

"Nem háborús zóna, csak olyan része a városnak, ahová nem érdemes menni, ha fontos a személyes biztonságod. Mint Budapesten a hírhedt "nyócker". Csak ugye Bécsben - is - a migránsok a probléma fő forrásai."


A "nyócker" nem NoGo zóna te ratardált. A NoGo zóna olyan terület ahová a hatóság csak a hadsereg segytségével tud egyáltalán bemenni.



"Így van, erre mutattam is a hivatalos statisztikát."


Mivel értelmi fogyatékos vagy leírom újból. Te olyan statisztikát mutattál ami szerint Svédországban megnőt a nemi erőszak amirért szerinteed muszlimok felelősek. Erre kértem bizonyítékot. Olyan statisztikát mutass ami leírja Svédországban a bűnelkövetők hány százaléka muszlim és hány százaléka keresztény. Felfogtad?



"Azaz hogy korábban is magas volt a nemi erőszak aránya Svédországban. Ami igaz, viszont a statisztikák alapján egyértelműen látszik, hogy ez a magas szám is képes volt a sokszorosára ugrani, amint megjelentek a migránsok."


Szintén hazugság hogy sokszorosára ugrott, és megnéztem általában véve észak-európai országokban általában véve magas a nemi erőszak.


A kedvedért megnéztem mi a helyzet világviszonylatban nemi erőszakra vonatkozóan. A Top tizes listában mind a tiz ország keresztény többségű:


[link]


Ez a táblázat 2003-2010-es évekre vonatkozik és ha a ráta szerint rendezed megint az a következetést tudjuk levonni hogy kersztény országokban történik a legtöbb nemi erőszak.


[link]


Több statisztikát is megnéztem és mindből kiolvasható hogy keresztény országokban történik a legtöbb nemi erőszak.

2021. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/230 anonim ***** válasza:
21%

"Nagyon rossz világ lesz ha az iszlám kerül hatalomra és mi nem szólhatnak semmit mert annakidején mi is tűzzel vassal kereszteltűnk."


Egy vallás felvételének őszintének kell lennie, belső elhatározás eredménye lehet csupán. Nem lehet kényszeríteni senkit sem hogy felvegyen egy vallást, ez képtelenség. Ezt Mohammed próféta (béke legyen vele) pontosan tudta, hiszen a Kegyelmes Allah kinyilatkozatta neki.


Abdullah

2021. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/230 Godaime ***** válasza:
89%
Mohhamemed próféta? Ugyan arról a gusztustalan féregről beszélünk, aki 50 éves létére elvett feleségül egy hatéves lányt és 9 évesen megerőszakolta őt?
2021. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/230 anonim ***** válasza:
22%

#88: Megjött a kereszténység krémje, aki tényként kezel mindent amit felhasználhat mocskolódásra.


Abdullah

2021. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/230 anonim ***** válasza:
96%

#89

Mellé ment, mert ő egyáltalán nem keresztény, de te már bele is kezdtél a keresztények pocskondiázásába, szép munka. Büszke lehetsz magadra.

2021. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!