Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miert mondjak hogy "Az iszlam...

Miert mondjak hogy "Az iszlam a beke vallasa"?

Figyelt kérdés

Ami erdekes szamomra hogy mennyi merenylet tortenik ennek a vallasnak a neveben.

Nem azt mondom hogy minden muszlim terrorista de a legelvetemultebbek gyakran azok. Ha tenyleg egy bekes vallas lenne akkor azok az emberek akik a legjobban kovetik nem artananak mas embereknek.


2021. júl. 25. 13:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/230 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
27%

sajnos a halalbuntetesnek nincs eleg elretento ereje


napjainkban szemenkopik Istent szegyen nelkul meginkabb jogos erzettel


vagyis sokkal szigorubb, sulyosabb buntetesekre torvenyekre lenne szukseg mint az elcsepelt halalbuntetes


mai emberek mar nem felnek semmitol, meg onmaguktol sem

2021. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/230 anonim ***** válasza:
51%

"Az USA és a reptiliánok vannak az egész mögött :D"


Nem tudom mi az a reptilián de az alábbi képen John Mccain beszélget terroristákkal, köztük az ISIS terroristaszervezet vezetőjével al-Bagdadival.


[link]

2021. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/230 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#42 haz amerika a vilag ura, csak ugye muszaj titkolnia

nem mintha nyiltan ne maradna az hanem igy azert megis sokkal konyebb dolga van babkent rangatni mindenkit ugy mintha azok is egyenrangu nagyhatalmak lennenek

kozben ugyanugy a globalis elit babjai orosz, arab, kina mind

2021. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/230 A kérdező kommentje:

41 gratulalok ez mar gondolkodas!

Azert kell halalbuntetes mert valaki kinott mar a mesekbol.

2021. júl. 25. 19:52
 45/230 anonim ***** válasza:
0%

#44: A 41-es egy troll :))) Nem kéne komolyan venned.


Abdullah

2021. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/230 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
10%

#44 nem tudom mire gondolsz, persze en se irtam le, mert nem tartanam jonak azt sem


Sajnos ezekre "Isten se" tudja a megoldast most

vagyis most nem adja meg


masfelol nezve igen egy gyors halalbuntetes foleg ha indokolt meg mindeg sokkal humanusabb, a leheto legkisebb rossz adott esetben


termeszetesen lehetne bortonben kinlodni (tarsak, kornyezet) hagyni halalaig is, ha humanusabbnak erzed

2021. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/230 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
10%

#45 nem tudom mi volt abban trollsag


az hogy valaki azzal vadaskodik hogy "elj a kis vilagodban" mikozben maga is burkobna el ellentmondas


termeszetesen mindenki a szephez johoz, rozsaszinhez, unkornishoz, szivarvanyhoz vonzodna, ragaszkodna, de ettol meg a vilagnak problemai vannak, amit az emberek sinylenek meg

egy borton mennyire jo megoldas? Foleg ott ahol nincsen epito anyag sem, nincs ennivalo sem, nincs munkaero sem

maga az elitelt inkabb a halalt valasztja orommel

kerdezd meg ha megteheted, es donts te a sorsa felol


"menj szabadon bekevel"


oke enged csak szabadon nem baj ha nem akar megvaltozni es kitudja mit tesz majd


nem csak "regisztralt" terroristak leteznek, hanem oktalan allatok is

2021. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/230 Célpont... ***** válasza:
84%

"Hitehagyásért, a kalifátus idején is, csak rendkívül minősített esetben volt halálbüntetés tudomásom szerint."


Azt nem értem hogy hogyan megy neked a szemrebbenés nélküli hazugság?

A szomszédom(24 éves lány) hozzáment egy iránihoz akivel az egyetemen ismerkedett meg, majd elcsalta iránba. Rá másfél évre kaptuk a hírt hogy meghalt. A halál oka akasztás. Nem sül ki a szemed hogy így hazudgálsz az egészröl? Mivel a református lány nem volt hajlandó pedofilmohamedet és a klánt követni, drogot találtak nálla és kivégezték felakasztva. Sohasem drogozott a csaj sohasem cigizett sohasem ivott.


Persze hogy a béke vallása! Ez az állitás olyan mint mikor a farkas báránybörbe van!

2021. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/230 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
55%

#48 de dillernek allt onkent ami rosszabb

Ha nyugati vilagban is jellemzo lenne, del-amerika, afrika (kozep, del)

akkor nem termelnenek annyi nyugatotot, es sokkal idegesebbek lennenek a keletiek


Xy4

2021. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/230 anonim ***** válasza:
17%

#48:


Én pedig Mátyás király unokaöccse vagyok.


Abdullah

2021. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!