Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miert mondjak hogy "Az iszlam...

Miert mondjak hogy "Az iszlam a beke vallasa"?

Figyelt kérdés

Ami erdekes szamomra hogy mennyi merenylet tortenik ennek a vallasnak a neveben.

Nem azt mondom hogy minden muszlim terrorista de a legelvetemultebbek gyakran azok. Ha tenyleg egy bekes vallas lenne akkor azok az emberek akik a legjobban kovetik nem artananak mas embereknek.


2021. júl. 25. 13:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/230 anonim ***** válasza:
18%

#60: Nem vagy tisztàban az Iszlám vilàgban hasznàlatos fogalmakkal.


Én nem mosok össze semmit semmivel. Az Iszlàmban csak vallàstudósok vannak és pont.

Így hívják őket és pont.


Elhiszem hogy a keresztények teológusnak hívnàk őket, de én nem vagyok hajlandó a nyugati-keresztény terminológiàt hasznàlni és pont.


Mi ebben a hazugság ? A hazudozàs az keresztény szokàs itt a GYK-n. Kivéve néhàny embert akik korrektek voltak velem.


Abdullah

2021. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/230 anonim ***** válasza:
97%

Én magasról tojok az iszlám világban használatos fogalmakra, piszkosul nem érdekel. Ez pedig nem egy iszlám fórum, hanem egy teljesen vallásfüggetlen magyarországi fórum, ahol illik ennek megfelelő terminológiát használni.

Ha egy iszlám fórum lenne, akkor vethetnéd szememre ezt. Szerencsére nem iszlám fórumon írogatunk.


"Mi ebben a hazugság ?"

Hogy továbbra is szándékosan összemosod a nyugati és keresztény fogalmakat.


"A hazudozàs az keresztény szokàs itt a GYK-n."

Látom a sumákolás mellett már ezt is eltanultad az idióta fanatikus hittársadtól.


Amúgy van abban valami vicces irónia, hogy annyira megvetitek a "keresztény nyugatot", mélyen megvetitek saját gyökereiteket is, még terminológia szintjén is elhatárolódtok (ezen inkább röhögni lehet), de továbbra is élvezitek minden előnyét. Szánalmas, elvtelen emberek vagytok.

2021. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/230 anonim ***** válasza:
15%

#62: Legalább ma tanultàl egy apróságot az Iszlàmról.


Sajnálom ha nem voltam elég türelmes hozzàd.


Elvtelen pedig akkor lennék ha csak akkor lennék muszlim amikor nekem kényelmes.


Abdullah

2021. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/230 anonim ***** válasza:
97%

Te úgy vagy muszlim, hogy élvezed a rossz, csúnya, keresztény nyugat minden előnyét, miközben lenézed, elhatárolódsz tőle, talán szidod is (bár lehet ez utóbbi inkább haverodra igaz).

Tehát elvtelen vagy.

2021. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/230 Godaime ***** válasza:
96%

63/


A hitedben mi a büntetés a vallásod elhagyásáért és megtagadásáért? Mi a büntetés a homoszexualitásért? Kérlek válaszolj öszintén, kitérők nélkül s aztán mondd, hogy a vallásod békés.

2021. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/230 anonim ***** válasza:
97%

"Én nem mosok össze semmit semmivel. Az Iszlàmban csak vallàstudósok vannak és pont."

Akkor mégis csak összemosol. Vallástudós az, aki az adott felsőfokú bölcsészeti képzésen diplomát szerzett.

Ez olyan, mintha az iszlámnak lenne valami képtelen állítása az élővilággal kapcsolatban, erre te azt hazudván próbálnád védeni az álláspontodat, hogy minden muszlim biológus és pont.

2021. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/230 anonim ***** válasza:
95%

,,Ehhez még hozzá tartozik a Nyugati világban az iszlámellenes gyülöletkeltő propaganda."


A legjobb propaganda a saját viselkedésük. No Go zónák sem véletlen alakultak ki...

2021. júl. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/230 anonim ***** válasza:
95%

,,Én csak azt nem értem, miért kell 6-8 éves gyerekeknek évtizedek óta reggeltől estig szedniük a kakaó termést, azért, hogy a keresztények meg tudják venni a csoki adagjukat a szupermarketben."


Ezt meg az adott ország vezetőitől kellene megkérdezned, ahol ilyesmi zajlik. Vagy mindenért (is!) a keresztény országokat hibáztatod?

2021. júl. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/230 anonim ***** válasza:
21%

"A legjobb propaganda a saját viselkedésük. No Go zónák sem véletlen alakultak ki..."


Persze, Nyugat-Európában No Go zónák :) Ehhez nagyon hülyének kell lenni hogy valaki benyalja. Magyar kormánypárti politikus kiment Bécsbe és filmet forgatott arról hogy mennyire élhetettlken Bécs a migránsok miatt, közben meg Bécs a világ egyik legélhetőbb városa. A nagykeresztény hívők persze benyalták. A másik Svédország, ami az iszlámellenes gyülöletkeltő propaganda szeint élhetetlen, veszélyes, de ha megnézzük a statisztikákat, a nagykeresztény Magyarországon dupla annyi gyilkosság történik mint Svédországban és szintén a világ egyik legélhetőbb országa.

2021. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/230 anonim ***** válasza:
16%

"Ezt meg az adott ország vezetőitől kellene megkérdezned, ahol ilyesmi zajlik. Vagy mindenért (is!) a keresztény országokat hibáztatod?"


Ezeknek az országoknak a vezetőit a keresztény országok ültetik oda, azért hogy kiszolgálja őket, magyarul a keresztény országok továbbra is gyarmati sorban tartanak sok országot. Ha meg valaki szóváteszi akkor a keresztény országok ezekre a vezetőkre mutogatnak ahogy te is és azt mondják nincs közük hozzá.

2021. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!