Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az iszlám mivel magyarázza...

Az iszlám mivel magyarázza azt, hogy a nőknek nem lehet több férje?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 12:01
 91/147 anonim ***** válasza:
47%

"Én ostoba, meg retardált? Neked van a gondolkodásod ókori/középkori szinten. Nem érted meg, hogy manapság a fejlett országokban a nők el tudják tartani magukat, és nem szorulnak rá arra, hogy az iszlám vallási dogmát elfogadva megtűrjenek a férjük mellett még más nőt/nőket, ha nem akarják."


Pontosan az vagy. Már leírtam de nem fogtad fel hogy amit fejlett országoknak nevezel az a világ egy kis része. Én világviszonylatban beszélek 1400 évre visszamenőleg.És még a fejlett világban sem pótolja a pénz a családot és a férjet.



"A jelenlegi nehéz sorsú, de modern, felvilágosult nők nem süllyednének addig, hogy eltűrjenek egy olyan dolgot, - ha nem akarják - hogy a férjük más asszonyokat is odavisz, aztán hetente szexel egyszer az egyikkel, aztán a másikkal."


Akkor mit tesz? Egyedül próbálja felnevelni a gyerekeit és közben dolgozik? Ez nagyon nehéz. Még ha anyagilag meg is oldja, akkor sem pótolja semmi a családot, egy férjet, egy apát. Korábbi századokban meg konkrétan jó ha nem haltak éhen.



"Valószínűleg jobban látom mi van a világban, mint te, aki a Korán középkori lapjai felől nézi a világot."


Fogalmad sincs a világról és még csak fel sem fogod miről beszélek.



"A bigámiát feltehetően többségében azokkal a nőkkel tudod elfogadtatni, akiket kislánykoruk óta arra nevelnek, ez a normális.

Aztán ha ez a lány bekerül egy felvilágosultabb környezetbe, találkozni fog olyan pasival is, akinek csak ő kell, és otthagyja az iszlámot."


Ki beszél it kislányokról? :) Neked van egy totál téves elképzelésed az iszlámról és még csak fel sem fogod amit mondunk. A Korán azt írja jobb az egynejűség, de bizonyos esetekben ez a legemberségesebb megoldás.

2021. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/147 anonim ***** válasza:

"Fogalmad sincs a világról és még csak fel sem fogod miről beszélek."

Lol, mondja ezt az, aki olyan esti mesékben hisz, hogy a többnejűség az öreg özvegyasszonyok megsegítéséről szól, nem arról, hogy begyűjtsön pár kujon egy rakás fiatal nőt :D

2021. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/147 anonim ***** válasza:
47%

"Lol, mondja ezt az, aki olyan esti mesékben hisz, hogy a többnejűség az öreg özvegyasszonyok megsegítéséről szól, nem arról, hogy begyűjtsön pár kujon egy rakás fiatal nőt :D"


Ezt a keresztények hazudják az iszlámról, nyilván mert saját magukból indulnak ki. A pedofília elterjedt a keresztény világban, különösen a keresztény papok körében.

2021. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/147 anonim ***** válasza:

Hát igen, mert mellettem csupán tudományos statisztikák állnak, melletted a keresztényellenes gyűlölködés és a vak tagadás.

Vajon melyik lehet a hitelesebb?

2021. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/147 anonim ***** válasza:

Ha beírod a keresőbe hogy pedofília és keresztény, tengernyi találatot kapsz. Már köztudott hogy a keresztény egyházakban rendkívül gyakori a pedofília és az egyházak védik a pedofil papokat a legmagasabb szinten. Általánosságban pedig szintén gyakori a pedofília a keresztény világban.


A válások száma szintén nagyon magas a keresztény világban. A megcsalás hűtlenség szintén nagyon gyakori. Aztán a prostitúció keresztényeknél legális vagy szemet hunynak felett. A homoszexuális párkapcsolatot pedig maga a pápa reklámozza. Sok 50 feletti keresztény nő kénytelen egyedül élni. Nagyon gyakori hogy idősotthonba zárják az idős embereket, mig az iszlám világban ez ritka. Legtöbbször a nagyszülők a családdal élnek vagy a közelükben. Ezek a tények.

2021. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/147 anonim ***** válasza:

Az iszlámra is tengernyi találatot kapsz hasonló kombinációkkal.

Ráadásul már korábban is el lett mondva, mások hibái a ti hibáitokat nem teszitek semmissé. Ez csak a terelés leggázabb és legdedósabb formája, amit művelsz. Mint amikor egy kis ovist rajtakapnak valami sumákságon, és egyből a másikra mutogat, hogy ő is csinálta...

2021. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/147 anonim ***** válasza:

Az iszlámra nem találsz tengernyi találatot ezekre, de keresztényekre igen.

Mi az amit én terelni akarok? :)

Ha még mindig nem fogtad fel miről beszélek, arról nem én tehetek. Amiket felsoroltam, a többnejűség megoldás sok esetben ezekre a problémákra.

2021. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/147 anonim ***** válasza:

Valahogy sejtettem, eddig sem érdekeltek semmivel kapcsolatban a valós adatok. Érdekes módon én találtam.

Szar lesz majd egyszer rádöbenni hogy milyen mesevilágban kellett élned hogy ennyi hazugságot benyalj. Nem irigyellek.

2021. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/147 anonim ***** válasza:
47%

Miért nem nézel utána annak amit írtam. Keress rá arra hogy pedofília és keresztény és nézd meg mit kapsz. Én nem linkelgetek ilyet mert az ilyen hírektől rosszul leszek.


Ez sem sokkal jobb, de csak hogy lásd milyen a keresztény világ a nők számára. Statisztika a nők elleni nemi erőszakról országonként:


[link]


A tíz legrosszabb statisztikával rendelkező ország mind keresztény többségű.


Ez egy hosszabb lista. Itt is a lista első felében nagyrészt keresztény többségű országok vannak.


[link]



Ebből megállapítható hogy keresztényeknél történik a legtöbb nemi erőszak tehát keresztények a legerőszakosabbak a nőkkel szemben.

2021. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/147 Godaime ***** válasza:
Az arab országokban nem is jelentik a nemi erőszakot mert a nőt megölik utána, csupán ennyi a különbség.
2021. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!