Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az iszlám mivel magyarázza...

Az iszlám mivel magyarázza azt, hogy a nőknek nem lehet több férje?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 12:01
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/147 anonim ***** válasza:

Arról màr ne is beszéljünk hogy Godaime az Iszlám tanítàsaiból sohasem a lényeges, belső, erkölcsi dolgokra koncentràl. Mivel ezekről:


1. Nem tud.


2. Nem veszi észre, mivel képes lenne egy Ady Endre vagy Kassàk Lajos verset is szószerint értelmezni.


Mondjuk a Korànnak csak 1-1 verséről is hosszú oldalakat szoktak írni elemzésként !


Na ezek nincsenek meg annak aki éppen kijött a kocsmàból és "megmondja a frankót" màsoknak ahogyan màr koràbban is írtam !


Abdullah

2021. szept. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/147 anonim ***** válasza:

Ajjaj, nagyon megy a terelés. Megtudtad hogy a hadisz leírása tényleg egy lóra illik, rögtön személyeskedéssel próbálsz mellébeszélni.

Ekkorát szerintem még te se égtél :D

2021. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/147 anonim ***** válasza:

De mondjuk nem kicsi fanatizmus kell ahhoz, hogy a saját vallásod is meghazudtold csak hogy nehogy elismerd, hogy a másiknak igaza volt. Szerinted miért van az, hogy a muszlimok 99,9%-a is mind lóként értelmzi a leírást? Vagy mi alapján gondolod hogy te jobban értesz hozzá mint az összes művész és teológiai szakértő? Merthogy ők mind egy lótestű lényt látnak bele.

De már egy oviscsoportban is ha bárkit megkérdezel, hogy szamárnál nagyobb, öszvérnél kisebb állat patával és sörénnyel, milyen állat ez, mindenki a lovat fogja mondani. Te ennyire büszke vagy rá, hogy még ovis szintű logikával sem rendelkezel? :D

2021. szept. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/147 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy itt most pont az iszlám vallástusósainak elképzelését osztom. Vagyis rajtam keresztül őket is retartdáltozod. Ez sem esett le, mi? Hoppácska...
2021. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/147 anonim ***** válasza:

"Arról nem is beszélve hogy itt most pont az iszlám vallástusósainak elképzelését osztom. Vagyis rajtam keresztül őket is retartdáltozod. Ez sem esett le, mi? Hoppácska"


Ők ahhoz hasonlították amit ismertek. A középkorban a lovat ismerték ami gyors és meg lehet ülni ezért mondták az akkori vallástudósok hogy ló, de ez nem derül ki egyik forrásból sem. Holdról pedig szintén nincs szó szóval a retardált elvtársad hülyeségeket beszélt.

2021. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/147 anonim ***** válasza:
88%

Na, pedig már néha majdnem elhittem, hogy tényleg muszlim vagy. De most bizonyítottad hogy a saját állítólagos vallásos is szembeköpöd ha az kell hogy provokálhass és gyűlölködhess.

Ez elég beteges amúgy, érdemes lenne kivizsgáltatni!

Na szia!

2021. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/147 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki itt gyűlölködik, nem én.
2021. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!