Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztények tényleg csak...

A keresztények tényleg csak téríteni akarnak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 16:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

A keresztényeknek ugyanolyan fiziológiai szükségleteik vannak, mint a többi embernek, amiket ugyanúgy ki kell elégíteniük, nekik is....

Úgyhogy nem, nem csak téríteni akarnak. xD

2023. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem csak téríteni akarunk, de ha 100-ból 1 keresztény csinálja ezt, akkor az egész kereszténység hirtelen szektás terítő.


Bezzeg ha a libsik térítenek az LMBTQ-ra, az teljesen rendben van szerinted gondolom:)

2023. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

Lmbtq-ra téríteni....

Megette az agyadat kormány.

2023. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármire lehet téríteni. A burger king térít, hogy egyél náluk, a vegetáriánus térít, hogy ne egyél húst, mindenki a saját eszméit téríti valamilyen szinten valakinek.


Csak valamiért mikor a keresztény csinálja, az elfogadhatatlan.

2023. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A térítés a lehangoltak gyógyszere. - Már Pál is úgy vélekedett, hogy áldozatra van szükség annak érdekében, hogy Istennek a bűn miatti mélységes lehangoltsága megszűnjön: és a keresztények azóta nem szűntek önmaguk fölötti rosszkedvüket egy áldozaton kitölteni -, legyen ez a "világ", a "történelem", az érzelem, mások öröme vagy békés nyugalma, valami jónak mindenképpen meg kell halnia az ő bűneikért.
2023. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a csakot kiveszed a kérdő mondatodból, akkor igen.
2023. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani pl.: a nagyszüleim nagyon vallásos emberek voltak mégsem erőltették ránk sosem.

Jehovákon kívül másoknál sem tapasztaltam ezt, egyedül ők full erőszakosak amit nem bírok (szerintem többet ártanak vele mint használnak, de ez más kérdés). Szomszédom rendszeresen jár templomba, nagyon jó a kapcsolatunk, de sose rugózik ezen én miért nem megyek stb.

Munkahelyemen is van, akinek fontos a hite, de nem erőlteti senkire.

Szóval én tényleg nem tapasztalom ezt, amit írsz /kérdezel ( az említett Jehovákon kívül, de már ők is ritkábban kopogtatnak az ember lakásának ajtaján szerencsére).

2023. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!