Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek a dalai...

Mi a véleményetek a dalai láma nyelvszopogatásáról?

Figyelt kérdés
Szerintem megbolondult.
2023. ápr. 12. 20:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Tökre nem érdekel egyáltalán.
2023. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
12%
Undorító, pedofil a tag, ha valóban azt csinálta.
2023. ápr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Mindenáron bele kell magyarázni valami tanítást, mert olyan biztosan nem létezhet ugye, hogy csak simán megbolondult öreg korára vagy egyszerre alcheimeres és történetesen pedofil is. Ez nem történhet meg ugye?


Hiszen ő csak tanít. :)


Hagyjuk már a hülye dumát. Na persze nekem is mindegy, csak azért ilyen dolog egészen ritkán fordul elő egy nagy vallás vezetőjével.


Tanítvány: Ugye nem gondolod komolyan, hogy a szopogatás, sz.pásról a távol-keleten nem szexuális értelemben gondolkodnak elsősorban. Ezt te sem hiheted el. Kérdezd már meg egy itthoni kínai palitól, hogy lecopja e a nyelved légyszi, és nyújtsd ki neki. :) Vagy Thaiföldön is biztos kevés dolog fűződik a sz.páshoz...kb ebből él eg jelentős létszám ott, a prostitucióból.


Ettől még, hogy ez az incidens történt, a buddhizmus nem lesz kevesebb. Csak a mostani vallási vezetője ennek, hát valszeg már nincs a toppon agyilag. Ő is csak ember, nem isten, ahogy gondolnak rá az emberek.

2023. ápr. 13. 20:05
 14/34 Mendy98 ***** válasza:
32%

Ezt én nem igazán hiszem el.

Amennyi módon lehet már egy videót manipulálni, szerintem ez is egy ilyen lesz.

A Dalai Láma szerintem nem csinálna ilyet senkivel, nem h egy gyerekkel. Ha ez tényleg így történt volna, akkor a gyerek és a családja miért nem haragszanak? Ők miért nem háborodtak fel?

Bár tény, h léteznek nagyon erős vallási fanatikusok, de eddig a Dalai Láma egy olyan ember volt, akiről ezt nem hinném el.

Ismerőseim személyesen találkoztak vele.

2023. ápr. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem rossz ember ettől még, ebben igazat adok. De ő is csak ember és valószínű, hogy kezdenek elmenni otthonról neki, ennyi a történet.
2023. ápr. 14. 06:03
 16/34 Mendy98 ***** válasza:

Véleményem szerint az a videó, manipulált felvétel.

Szerintem ezt a Gyerek családjának viselkedése és amit a Lábáról eddig tudunk, h "sose köpködött" is ezt igazolja.

2023. ápr. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Jó hinni valamiben mindig...
2023. ápr. 14. 12:05
 18/34 anonim ***** válasza:
41%
Milyen sokan védik azt a pedofil tetvet, elgondolkodtató.
2023. ápr. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Az egyébként senkinek nem jut eszébe, hogy a média által lroljame akarják járatni és ez által rossz színben tüntetni fel a buddhista vallást? A világvezetés általában nem nézi jó szemmel azokat akik a békét hirdetik. Az összes hozzá hasonló vezetőt a történelemben vagy meghurcoltak valamilyen formában vagy szimplán kivégeztek. Mandela, Luther vagy éppen Jézus, hogy csak a leghíresebbeket említsem.

A szomorú az, hogy az emerek nagy része annyira könnyen befolyásolható, hogy a legutolsó zugfirkász rámutat egy ilyen ebrerre és máris pedofil, aberrált, terrorista vagy boszorkány lesz.. a nép meg persze csont nélkűl beszop bármit mert hát le van írva.

2023. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy ez megtörtènt.
2023. ápr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!