Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miez a karácsony örület?

Miez a karácsony örület?

Figyelt kérdés
Jézus nem dec. 25-én született, hanem valamikor szeptember vége-október eleje, ez nem.Jézus születésnapja, hanem egy pogány ünnep. Ez hogy nem zavarja a keresztény egyházat?

2023. máj. 29. 15:16
1 2 3
 21/22 Blackice75 ***** válasza:

Most miért forgatod ki megint hazug módon a szavaimat?

Én nem írtam olyat hogy nem lesz Mózes után próféta, hiszen az előbbiekben fejtettem ki hogy honnan támaszt prófétát Yahuah, amely igékben te a Jézusra akartál utalni. Tehát a Torah nem hazudik kedves anonim. Te vagy az aki hazugnak meg sátánistának titulálsz engem, nem pedig én téged. A rosszindulat is tulajdonsága a világ neveltjeinek általános értelemben és ez nem szémelyskedés mert a keresztény filozófia is ilyeneket szűl, tisztelet a kivételnek.

Tehát ha annyira ismered a Torát mutass csak igéket amikben konkrétan ír sátánról meg a jézusról.

Elohim kijelentése a Tora. Az Atya szava csak Mózes 5 könyvének határáig terjed. Onnan tovább az extra könyvek mind ütköznek az Atya szavával. Állok elébe a Torával mind az ó mind az újszövetség hamis tanításainak.


Tehát nem én vetem meg az Atya Yahuah Elohim szavát kedves anonim és táplálok gyűlöletet feléd, hanem te veted meg azt merő tudatlanságodból, mi el te a világ vallási hazug filozófiáin nevelkedtél és azt hiszed igaznak. De van esélyed oda fordulni az Atyához és tőle tanulni amíg még nem késő.


Az iskola neve: 📜 TORAH 📜


Én téged nem kell megtanítsalak semmire.

Te engem nem kell megtaníts semmire.

Az iskola neve 👉🏽TORAH👈🏽.

Na az megtanít engem is, téged is, a másikat is mindenre!


📜 TORAH 📜 TORAH 📜 TORAH 📜 TORAH 📜


Ami 👉🏽NINCS👈🏽 benne az egy 👉🏽TESZT 👈🏽 számodra!


Térj vissza a Torához 📜

Térj vissza יהוה hangjához 🔥⚡🌪️

Az óra ketyeg ⏰

Az időd hamarosan lejár ⏳

Ez élet halál kérdése számodra ⚔️


HalleluYah

2023. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Az Atya szava csak Mózes 5 könyvének határáig terjed."

De pont ezt igazoltam Mózes 5 könyvében szereplő kijelentés által, hogy hazugság, amit hirdetsz. Hiszen a később jött próféták is Isten szavát hirdették, mint Illés vagy Izajás. Jézusra még csak sehol se utaltam, azt későbbre szántam.


Úgy látom, a hozzászólásod végére kezdtél meghibbanni is. Ne tolt túl szert...


Amúgy áruld már el, hogy melyik szekta tagja vagy, mert az Ószövetséget a zsidók is elfogadják.

2023. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!