Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallási fanatikusok! Mit...

LaudeturJesusChristzs kérdése:

Vallási fanatikusok! Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy egy másik vallás az igazi?

Figyelt kérdés
Pl. muszlim vallási fanatikus vagy. Egy nap megjelenik előtted a zsidó isten, és közli veled, hogy a te vallásod totálisan téves, az összes öngyilkos merénylő a pokolba jutott, és a zsidók tényleg aző választott népe és nekik adta a Kánaánt. Vagy keresztény vallási fanatikus vagy. Megjelenik neked Allah, közli hogy Jézus közönséges halandó volt, és Mohamed volt az ő prófétája.Vagy akár Zeusz jelenne meg és közölné, hogy a görög mítoszok mind igazak.

#Isten #Jézus #Mohamed #vallási fanatikusok
2023. okt. 12. 18:32
A kérdező szavazást indított:
főbe lőném magam
azt hinném hogy csaló és megpróbálnám lelőni
áttérnék
nem térnék át, maradnék olyan vallású amilyen vagyok.
11 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

A kérdéseddel az a probléma, hogy a fanatikusok többsége valószínűleg nem vallja magát annak.

2023. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Lucifer-666 ***** válasza:
28%
Őrjöngenék, tombolnèk mint egy vadállat...
2023. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Lucifer-666 ***** válasza:
12%
Csecsemőket fejeznék le, hogy megmutassam milyen nagy Jani allah katonája.
2023. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
A korlatozás folyamatos beidomitás átverés felvilágosítás építő dolgok tiltása átnevelés idiótává züllesztés garantálja bármi más tagadását .Amennyiben derengeni kezd a tudatossag a lelkiismeret felébred kritikussá lenne a bűntudat feltör elhatalmasodik . Ekkor el kell fáradni a vallási gorékhoz bevallani ezt az ördögi kisértést , árulást .
2023. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

Hívőként válaszolok, nem fanatikusként:

Azt hinném, hogy csaló. Főbe nem lőném, mert arra nem lennék képes, Jézust hívnám segítségül, még akkor is, ha kiröhögi.

2023. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, szerinted a muszlimok, hinduk, stb. szerint a milliárdnyi keresztény egy csaló ember?
2023. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
8%

A hitem szerint az isten mindenható, ebben nem tévedhetek függetlenül attól, hogy melyik vallás a leghelyesebb, így nem lehet a vallásom sem totálisan téves.


Ha esetleg mégsem mindenható, akkor viszont nem fogadhatom el istennek, azaz a hitem megmarad.


Tehát nincs olyan eset, amikor a kérdésben vázolt helyzet - az esetemben legalábbis - előfordulhat.

2023. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
#7, szerinted tehát minden vallás ugyanazt az isten határozza meg, csak máshogy?
2023. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%
Nekem teljes bizonyosságom van hogy amiben hiszek az az ogazi. Olyan tapasztalataim vannak, olyan dolgokat éltem át amit nehéz szavakkal leírni. Tehát egyáltalán nem látok rá esélyt hogy más vallás lenne az igazi
2023. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
16%

ma 21:20


Nem ismerek minden vallást alaposan, de ahol egyistenhit van, ott nyilván igen, ugyanaz az egy, mindenható, örök... stb. isten a vallás tárgya.

2023. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!