Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért tartották meg a kereszté...

Miért tartották meg a keresztények az Ószövetséget?

Figyelt kérdés
Miért tartották meg a Tórát, miért nem írtak teljesen új könyvet, mint a muszlimok? Az ő könyvük is a Tórából indul ki, de magát a Tórát nem tisztelik szentírásként. Szerintem sokkal jobb lenne a keresztény vallás, ha csak az Újszövetséget tekintenénk abszolút szentnek. A Krisztus története egy kicsit szebb, mint az Isten által indított özönvíz, Egyiptom vegzálása, körbemetélés és hasonlók.

2023. nov. 9. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
68%

"Akarjátok hogy olyan kérdést tegyek fel, amire nem tudtok válaszolni?"


Nyugodtan :)


Viszont arra még nem válaszoltál, szerinted melyik az igazi, hiteles Biblia a sok közül?

2023. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 Potyondi Gergely ***** válasza:
51%

Nem azt kérdeztem hogy tegyek-e fel olyan kérdést, amire nem tudtok válaszolni.

Erre a válasz lehet az hogy nyugodtan.


Ezt kérdeztem:

Akarjátok hogy olyan kérdést tegyek fel, amire nem tudtok válaszolni?

2023. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem mit szeretnél :) De mindegy tedd fel a kérdésed.
2023. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
100%

Én azt akarom, hogy eláruld végre, hogy mi a búbánatos pokolra akarsz ezzel kilyukadni?


Vagy ez most a felsültél ezért el tereled a figyelmet azzal, hogy értelmetlenségeket írsz?


UI.: akarni nem akarom ahogyan azt sem, hogy a szomszéd megebédeljen mert számomra teljesen irreleváns az, hogy ha te értelmetlenül felteszel értelmetlen kérdéseket. De ellenemre sincsen az egész mert ha meg is teszed sem változik semmi maximum lezárjuk végre ezt az értelmetlenséget. Ilyen módon kicsit szeretném ha végre feltennéd mert akkor végre vége lenne ennek.

2023. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 Potyondi Gergely ***** válasza:
51%
Ha nem akarjátok, akkor nem is teszem fel a kérdést.
2023. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam hogy tedd fel nyugodtan :)
2023. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 Potyondi Gergely ***** válasza:
0%

De azt nem mondtad, hogy akarod azt, hogy olyan kérdést tegyek fel, amire nem tudsz válaszolni.

Ha pedig nem akarjátok hogy olyan kérdést tegyek fel, amire nem tudtok válaszolni, akkor nem is teszem fel azt a kérdést, amire nem tudsz válaszolni.

2023. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akarom.
2023. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 Potyondi Gergely ***** válasza:
51%

A 64-es nem akarja.

Ha most feltenném a kérdést, amire nem tudsz válaszolni, akkor ellentmondásban lennék ezzel a kijelentésemmel:


"Ha pedig nem akarjátok hogy olyan kérdést tegyek fel, amire nem tudtok válaszolni, akkor nem is teszem fel azt a kérdést, amire nem tudsz válaszolni."

2023. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
100%

" Ilyen módon kicsit szeretném ha végre feltennéd mert akkor végre vége lenne ennek."


"Ha nem akarjátok, akkor nem is teszem fel a kérdést."

Ott írtam. Szövegértés és értelem teljesen elérték a 0-t?

2023. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!