Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem túlzás ez már kicsit a...

Nem túlzás ez már kicsit a kedves ateisták részéről?


dec. 23. 15:59
1 2 3 4
 1/37 Mojjo ***** válasza:
100%

A, ezt aligha az ateisták kedvéért csinálják, mert az ateisták olyan kb 99,999-át totál nem érdekli, hogy hívják a karácsonyi vásárt, vagy akármit.

B, Németországban élek. Lehet 1-2 helyen megtörtént ilyesmi, de hogy nem általános, az biztos, én pl sehol nem láttam ezt az állítólagos átnevezősdit


Szóval ez kettőből semmi...

dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Mojjo ***** válasza:
100%
Az A ponthoz: esetleg a muszlimok/hinduk/akármik miatt jöhetne ilyesmi fel, azaz hívők, csak épp más vallásban hívők miatt.
dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
Majd Tóth Gabi egy imával megvéd minket. A csöcsére rátetováltatja Krisztus urunkat és mindenkit megáld vele, aki a szájába veszi őket.
dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
6# Neki nincs irányítótorony vagy már üresen kong meg pókhálós a dogmatikus vallásosság miatt...
dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező benned rengeteg a gyülölet.
dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező troll.
dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Mojjo ***** válasza:
100%
Mivel törölve lett a kérdező összes válasza, így a mostani 5-ös és 6-os válasz a levegőben lóg, csak egy gyors magyarázat az idetévedőknek: a kérdező a 6-ban olvashatókat mutatta be mesteri szinten.
dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező egy marok kavics közelebb áll a Krisztusi szeretethez és értékrendhez mint a te kényszeredet támadásod itt.
dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

"Kérdező egy marok kavics közelebb áll a Krisztusi szeretethez és értékrendhez mint a te kényszeredet támadásod itt."


Akkor lehet velem van a baj, kérlek ismertesd mi volt a kérdésemben a támadás!


Linkeltem egy patrióta videót, az abban elhangzottak még csak nem is az én gondolataim. Na de ha mindezek ellenére kitudnád fejteni nekem mi volt ebben a támadó, akkor még azt is megígérem, hogy elnézést kérek érte.

dec. 23. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!