Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek az evolúciót...

Szerintetek az evolúciót szöröstől bőröstöl a Sátán vetiti elénk, hogy eltávolítson minket Istentől és elhitesse velünk, hogy magátol alakult ki az élet?

Figyelt kérdés

dec. 30. 05:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 A kérdező kommentje:
Én még azt is elképzelem, hogy az összes leletet a gonosz hamisította meg és valójában nem élt itt semmilyen neandervölgyi meg semilyen homo al ivadékok. Szerintem minden lelet a gonosz hamisítása mivel a gyomrom nem bírja bevenni, hogy a majmokkal közös ösöm volt, de atudomány még olyan átmeneti fajokat is tud mutatni ami azt mutatja, hogy valóban a majmokból fejlődtünk ki. A kérdés adott Isten vagy kisérletezett az emberi fajjal és valóban éltek ezek az átmeneti fajok de akkor felmerül a kérdés hogy isten nem tökéletes mert vagy 10 emberfaj élt a földön mire a homosapiens teret hódított addig pedig ezekszerint Isten nem tudta elsőre megteremteni az embert vagy egy nagyon csúnya átverés áldozatai vagyunk amit nem más mint Krebub vagy ha úgy tetszi a gonosz Sátán hamísított meg azért hogy istenben vetett hitünk gyengüljön vagy egyáltalán ne higyjünk benne
dec. 30. 05:47
 2/96 A kérdező kommentje:
Krebub nekem nagyon gyanús, hogy ő áll ezmellett a bizonyított tudományos agymenés mellet. Mit gondoltok krebubról. Képes ilyet csinálni?
dec. 30. 05:51
 3/96 A kérdező kommentje:
Krebub krebub várjál csak az atyánk elkészítette már neked az örök tüzet mert lelked mélyén álnokság található. Vigyázz magadra krebub nehogy visszaüssön eza sok hazugság aki meg elhiszi hogy a majmokból fejlődtünk ki vagy közös ősünk volt vele az meg is érdemli krebub vendégszeretetét és azt a sok veszedelmet amit rejt magában eza hit
dec. 30. 05:57
 4/96 anonim ***** válasza:
67%

Mivel vallas-szabadsag van, jogod van hinni barmiben es barmit. De mivel nekuknk is van vallas-szabadsagunk, jogunk van kinevetni titeket. De mivel a torzsfejlodesre, az ember kialakulasara vannak bizonyitekok (fossziliak), ezzel szemben nektek semmifele bizonyitekotok nincs, csak a hitetek. De az megingathatalan, nektek nem szamitanak az ervek, a tudomanyok allaspontja, csak fujjatok a vallasos baromsagot. Jogotok van ra.

Csak egy kerdes: miert van a templomon villamharito? Erted, ha azt is isten teremtette, hogyan gondoljatok, hogy felulbiraljatok isten akaratat?

Valamint isten josaga teremtette a szuleteskor vak vagy nyomorek gyerekeket? Erre vagy buszke?

dec. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
71%

Mi van, ha én hiszek istenben, fontos számomra a kereszténység, igyekszem Jézus tanításai szerint élni, és mindezzel nem állízom szembe a tudományt.


Én azt gondolom, hogy a bibliai teremtéstörtént szimbolikus. Választ ad a "Mi történt?" - re, a tudomány pedig választ ad a "Hogyan történt? - re.

dec. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 A kérdező kommentje:
Isten nem teremtett torzszülött embereket. Isten nem egy tudós aki kisérletezik az emberekkel. Homoerectus, neandervölgyi,homosapiens stb aztán meg hagyja őket kihalni mint aki jól végezte dolgát.
dec. 30. 06:57
 7/96 anonim ***** válasza:
0%

4

Lehet, hogy nem ez a kérdés a legmegfelelőbb, hogy elmondjam, de tudj róla, hogy jogállamban a hozzászólásod esetleg a verbális bántalmazás kategóriába esne.

Ahogy te is tudod, hogy senkivel nem beszélhetnél és nem is beszélnél így a való életben soha.

Ha már azt feszegetjük, hogy kinek mihez van joga.

dec. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:
Ez csakis krebub műve lehet, olvastam valahol, hogy volt egy időszak egy kis idő amikor átvette istentől a hatalmat. Szerintem ez az elmebeteg akkor kezdett el mindenféle embereket teremteni, kisérletezni, de semmiképpen sem Isten teremtette ezeket az agyhalott neandervölgyieket
dec. 30. 07:00
 9/96 anonim ***** válasza:
82%

6

Akkor mi a magyarázat a konkrétan torzszülött homo sapiesnsekre? Amúgy egyre inkább trollnak tűnsz.

dec. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 A kérdező kommentje:
De itt nem egy kettő van mint nállunk itt az egész csapat torzszülött volt. Legalábbis nekem annak tünnek. Nem Ádám és Éva leszármazottai.
dec. 30. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!