Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mivel növelhető a Jézus...

Mivel növelhető a Jézus Krisztusban vetett hit? Mert ugye ott vannak a gondolatok, hogyha a mormonok tévednek, akkor mi van velünk?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 21:09
1 2 3
 1/27 Lucifer-666 ***** válasza:
23%
Fogdosd meg a sebeit....ja, hogy rejtőzkődik???
ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Könyvégetéssel, a tudományok és józan ész boszorkányságnak titulálásával. Gondolj bele ha ennyi birka elhiszi hogy van Isten meg Jézus ilyen csillagászati, fizikai, biológiai ismeretekkel, mi lenne ha semmit nem tudnánk a világról és csak ezekre a mesékre támaszkodhatnánk?
ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%

Pl. A pápa ördögűzője és hasonló témájú, valós alapokon nyugvó filmek megnézésével.

Nekem mindig segített a hitem megerősítésében, ajánlom neked is!

ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Jót mond a hármas! Én is mindig jobban féltem Jasontől ha megnéztem kisgyerekként lefekvés előtt a Péntek 13-at.
ápr. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Illetve van egy elborult humorú film (nem tudom már a címét) ahol az oltásokban lévő mikrochip aktiválódik és robotrabszolgákat csinál az emberekből. Oltásellenesek hitének megerősítésére pedig azt ajánlom!
ápr. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%

Mivel Krisztusról Isten szava ad bőséges információt, ezért imával kísérve, érdemes naponta olvasni a munkásságát, az emberekhez való hozzáállását, és azt, hogy mi motiválta erre a tettre.


Az ismeret az, ami megerősíti a hitet, és ez tettekre sarkal.

ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Talán még annyit, hogy az "idegenek" hangját el kell utasítani.

Jézus beszélt arról, hogy fel kell ismerni, mi az idegen hang.

De ezt csak akkor tudjuk megtenni, ha ismerjük a jó pásztor hangját.

El kell utasítanunk minden olyan információt, ami a Biblia tanításán kívül van, és nem azzal van összhangban.

ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Pontosan, utasítsátok el a dínócsontokat is, kerüljétek a múzeumokat, egyetemeket mert eretnekek mind, illetve gyógyszereket se szedjetek mert az is eretnekség hiszen csak Isten gyógyíthat meg! Varrjátok magatokat zsákba és szórjátok a fejeteket hamuval!
ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy már nem tudok írni!
ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%

8


Megtudhatom, hogy miről beszélsz? Személy szerint Én nem ezekről beszéltem.

Úgy látom eltévedtél...

ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!