Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Jehova isten szereti a nem...

A Jehova isten szereti a nem jehova tanúi keresztényeket is? Engem szeret-e Jehova?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Határozottan mondhatom, hogy igen.

Ő minden embert szeret, még a legmegátalkodottabb bűnöst is. Ezért ad időt, és lehetőséget a változásra.

ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lucifer-666 ***** válasza:
16%
Csak amíg nem kerülsz a pokolba.
ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Luci, nincs pokol.
ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

“nem jehova tanúi keresztényeket”


Ez önellentmondás.


Akik nem Jehova Tanúi, azok ugyanis nem keresztények.


Esetleg álkeresztények. Vagy pogányok.

ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pokolba csak az kerül, aki oda akar. Aki annyira gyűlöli és elutasítja az Istent, hogy láthat 1000 csodát, hallhat 1000 érvet, akkorse és csak azért se akarja megfogadni vagy észrevenni.

Az Isten kegyelmes, megértő és együttérző. Ő nem akarja senkinek a vesztét. (legalábbis az Újszövetségből én ilyennek látom.)

ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Pokolba csak az kerül, aki oda akar."


Pokol nem létezik.


"Az Isten kegyelmes, megértő és együttérző."


Honnan tudhatjuk, hogy létezik?

ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Szerinted nem létezik, szerintem igen.

"Az Isten kegyelmes, megértő és együttérző." - Az Újszövetségből, az evangéliumokból. Jézus életéből. Abból, ahogy élt, amiket tanított, ahogy meghalt, és ahogy a követői emlékeztek rá.

ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!