Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért csinálják a mamámmal az...

Miért csinálják a mamámmal az úgynevezett "jehova tanui" szekta ezt?

Figyelt kérdés
Mamám amióta ide jár kezdi elvesziteni a fonalat. Eddig még csak csak,hogy minden más hivő,és templomba járó ember az ördög szolgája,de már kezd nekem a pohár velük betelni a pohár. Egy ideje azt a mániát találtál ki,hogy mamám pakoljon össze egy sport táska "túlélő" csomagot mivel bekövetkezett a világvége. Kezd egyre betegebbé válni ez a szekta. Nem is ez érdekel,csak az hogy a mamám már teljesen "kakukk" amióta ezek beszervezték. Utána néztem már sok országban betiltották őket hála istennek mert a társadalomra veszélyes! Már parázok én is,mert mi lesz a következő húzásuk? Méreg kapszulát fog minden szekta tag beszedni mert a vezérük azt mondta? Mit tehetek ezek ellen? Segitsetek köszi! Tök para az egész!
máj. 4. 10:03
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
6%

Ne foglalkozz velük! Ezek ilyen eröszakos és beteges fanatikus szekta tagok.

Ezt megfigyeltem máshol is,mind ugyanolyan mivel egyfajta agymosáson esnek át,meglepődsz de ilyenkor ők extrán élvezkednek. Náluk az agymosás lényege,hogyha valaki kritikát fogalmaz meg akkor őket "utálják","gyülöletet" kelltenek. Úgy betegek ahogy vannak.



36-os itt aki hazudozik az te vagy! És a gazdáitok akik rendszeresen a hazugsággal táplálják az agyatokat. Ne mond azt az igazságra hogy hazugság,mert attól nem fog azzá válni. Hiába szajkozzátok,hogy ti milyen jó igaz gyülekezet vagytok. Közben egy szabadkőmüves sátánista agymenése ez a szekta. Nagy ellenségetek az internet mert sok minden kiderül rólatok és sokan lelépnek tőletek. Ezért is tiltjátok a más fórumról történő informálódást. De ha ti betegek vagytok,akkor nem kell pofátlan mód itt is rontani a levegőt. A Kérdés nem rólatok szól,csak tele mocskoljátok a hozzászólásotokkal az oldalt. Próbáljatok már kicsit normálisan viselkedni,többször felszólitottak benneteket hogy a jehovista szekta tagoknak a véleményéra nem kiváncsi a kérdező,ti dafke mint a piaci szemtelen légy csak tele fossátok a bigott hozzászólásotokkal az oldalt. Szörnyűek vagytok.

máj. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
7%

Szia kérdező! Egy másik kiirt kérdésnél jó keresztény módjára hazudoznak a jehova tanui rólad minden ostobaságot. Itt a link:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


Az 5ös hozzászóló állitja azt rólad amit te itt le sem irtál,ezek lehet még hazudnak is,de akkor lehet lopnak is.


"Egy Kérdező azzal vádolja a 8. millió Tanút, hogy a Mamáját bántjuk."


Bocsi te hogy értél el 8 millió tanút pár óra alatt? Szellemben? Teleportáltál?


"mindenképen felelőssé teszi Jehova 240 országában élő Tanúit."


Ezt hogy hoztad össze?

Ezek sz@rral dobálnak téged,közben ők ülnek nyakig benne.


"Számára az veszélyes, ha valaki igét hírdet,"


"Az is veszélyes, hogy az ember túlélő csomagot tart otthon, esetleges katasztrófa, vagy háború esetére."


De ez a hazugság mindent visz: Figyeld:


"Azt is megemlítette, hogy valakik beakarták csapni a Mamáját, vagy idős embereket, "gyógyszerkészítmény" megvásárlásával, és ezt is a Tanúkkal hozta összefüggésbe, sőt, a Hit gyülekezetében történtekkel is összekeverte bennünket."


Látod a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát! Ezt egy Jehova tanui szervezet tagja irta,na? Vigyázz a mamádra!

máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
Tróger csaló hazug egy banda! Ezt mind megmutatom a mamámnak,már boritékolva van hogy többé nem fog járni a szektába. Lábon lőtték magukat,ezt sokan olvassák,a sok bugyuta arra nem gondol,hogy sok tag olvassa ezt? Ez egy jó bizonyítvány nekik. Ráérnek hazudozni,nem érdekel mit mondanak,mert tudom kik monják,lényegtelen.
máj. 5. 16:06
 44/59 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, itt egyedül te hazudozol ebben a kérdésnek álcázott gyűlölködésben is meg a másikban is.
máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
és.....mint látom megint ide böffentél egyet.
máj. 5. 16:59
 46/59 anonim ***** válasza:
70%

"de hála istennek ma már kihagyta az őrjöngést és nem ment el."


A Mamád szokott őrjöngeni?

Mondom Én, hogy a hitgyülekezetével keveri a Tanúkat...

máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
85%

42

Kedves Válaszoló.

Először is olvasd már el rendesen azt amit a kérdező írt. Én hazudok?

A kérdező ezzel kezdte a gyűlölet keltést:

"azt a mániát találtál ki, hogy mamám pakoljon össze egy sport táska "túlélő" csomagot mivel bekövetkezett a világvége."

Már ne haragudj, de Jehova Tanúi nem is mondták, hogy bekövetekezett a világvége, és ezért kell túlélő csomagot csinálni. Túlélő csomagot pedig nem csak a Tanúk csinálnak. Tehát nem hazudtam, hogy ellenünk áskálódik.


Utána azzal folytatta a gonoszkodását, hogy valami kapszulákat fognak a Tanúk bevenni.

Ezekután azt állítod, hogy a kérdezőt Én hazudtolom meg, ott van feketén fehéren a kérdés alatti írásában.

A 7-es pontban a kérdezőmár a prédikálást is sérelmezi, hogy zaklatjuk az embereket.

A 9-es pontban már valami " utazásos vásárlásról" beszél. Jehova Tanúinál nincs utazásos vásárlás, bár ebben a részben a hitgyülekezéről is említést tesz, teljesen zavaros módon.

A 18-as válaszában, újra visszatér a házankénti prédikálásra, amit pofátlanságnak nevez, közben megemlíti nagyon röviden újra a hit gyülekezetét. Majd folytatja a prédikálás miatti ellenszenvét, azt állíta,hogy mi a lépcsőházakban ólálkodunk. Ami nem igaz, mert nincs okunk titokzatos módon olálkodni, nyiltan válaljuk ezt a szolgálatunkat.


Ezekből látható, hogy az egyik témáról a másikra ugrál, a lényeg,hogy kifejezze a mélyről jövő gyűlöletét, különböző szavakkal, a 24-es válaszában.

Amikor megírom neki, hogy menjen el abba a gyülekezetbe ahova a Mamája jár, kikerüli a válaszadást. Inkább továbbra is mint a Tanúk összességére vetiti ki a gyűlöletét.

A 30-as válaszában azt állítja, hogy azért nem lehetünk Istentől, mert nagyon sok rossz van nálunk. DE hogy mi az a rossz, azt nem említi konkrétan, az addig említettekben nics olyan sok rossz.

Hiszen akkor más vallásuakról akik államilag elismertek és többet vétenek, ugyanekkora gyülőlettel kellene támadnia az egész közösséget.


Utána meg azt írja 37-es válaszban,hogy ömlik a rossz szellemiség a válaszainkból, holott, Ő az aki emberhez méltatlan szavakkal illet minket, és olyasmit állít tényként, amihez a Tanúknak köze sincs.


Tróger csalóknak nevez bennünket, csak úgy sugárzik belőle a gyülölet.

De ez nem baj, a lényeg, hogy elérje azt a célját, hogy bemocskoljon olyan embereket, akikkel soha nem fog találkozni. Ezért van ekkora szája.


Te pedig azt állítod, hogy Én hazudok?

A Tanúk nem csalnak, nem trógerek, békében élnek a a világban, dolgoznak, gyermeket nevelnek.

Tudod mit, Te is szégyeld el magad. Bár szerintem neked nincs szégyen érzeted, gátlástalanul gonosz vagy.

máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Forró itt a pite!
máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Mamám az elöbb azt mondotta: Aki hazudik az lop is,neki még azt tanitották.
máj. 5. 21:00
 50/59 A kérdező kommentje:
Ennyi nekem ezekből a fráterekből elég is volt egy életre, Ismertem katolikust,reformátust,talán még baptistát is,ez a szekta veszélyes a emberekre nézve. Fél nap alatt sajnos megismertem a fajtájukat és borzalmas,semmilyen keresztény vagy hivők ismérveit nem viselik. Mintha a kocsmába beszélgettem volna pár paraszttal vagy bunkóval. Megnéztem a szervezet vagy minek a hátterét ézeken a dolgokon komolyan nem is csodálkozom. Ja,elnézést kérem olvastam ezek nem keresztények,hanem valamilyen őrtorony hivek.
máj. 5. 21:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!