Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha van Isten, hogy lehet őt...

Ha van Isten, hogy lehet őt megismerni?

Figyelt kérdés

Az olvasgatásaim során kétféle, eléggé ellentmondó "megismerési módszert" találtam. Az egyik tábor (úgy tűnik a többség) valamilyen "istenélményről" beszél, de olvastam már sok olyant is, akik csak az ésszerűséget, vagy "racionalitást" gondolják itt helyesnek.

Miért van ilyen különbség? És mi a jó módszer?


2009. márc. 3. 18:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

te tegnapelőtt 17:46 os találkoztál már vele és mijen szakállas néger

szemüveges vak és pupos netán legalább egyet mondj

és hogy öltözködik követi az uj divatot tel számát megtudod adni és mijen nyelvet beszél férfi vagy nő esetleg mindkettő láttam már youtubén ojat is

2009. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Isten nem ember ! Ne is próbáld emberi tulajdonságokkal felruházni Őt ! Mert nem fog sikerülni. Olyan szót pedig LY-nal írják, nem pedig pontos j-vel.
2009. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

hááháháháháhááh ezen jót szakadtam


van egy sárga világito karika a feje fölött

2010. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!