Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek mikor jön vissza...

Szerintetek mikor jön vissza a világunkba Jézus Krisztus?

Figyelt kérdés
Csak hívők válaszoljanak, kérlek.
2011. júl. 22. 12:30
1 2 3 4
 11/39 pelgrim ***** válasza:
0%

Názáreti Jézus nem jön vissza hiszen nem is távozott el tőlünk, csak halandó szemeink látásköréből vonult vissza, nehogy személyiségéhez ragaszkodva bálványként imádjuk őt.


De közeledik a nap, mikor a Krisztus minden emberi ön-tudatot megillet, akkor a keresztények a Krisztusra ismernek önmagukban és az Isteni parancsnak engedelmeskedve: „hozd kifejezésre hatalmamat, bölcsességemet, szeretetemet!” a Krisztust valósítják meg önmagukban, mint ahogy azt Názáreti Jézus tette.

2011. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%
Csak az Atya tudja.
2011. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
31%
Már itt vagyok.
2011. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
67%

Mt.24.6-8.

Hallanotok kell majd háborúkról és háborúk híreiről: meglássátok, hogy meg ne rémüljetek; mert mindezeknek meg kell lenniök. De még ez nem itt a vég.

7

Mert nemzet támad nemzet ellen, és ország ország ellen; és lésznek éhségek és döghalálok, és földindulások mindenfelé.

8

Mind ez pedig a sok nyomorúságnak kezdete.


Szóval "hallanotok kell". Azaz már olyan fejlettnek kell lenni a telekommunikációnak, mint napjainkban.

2011. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Sirakisan válasza:
14%
Már itt is vagyok.
2011. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 Szesze ***** válasza:
90%
Amennyire el van fajulva a mai világ, mindenféleképpen, szerintem már nincs messze. De ugye a pontos választ nem lehet tudni.
2011. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
38%

"Ímé hamar eljövök"


"Nemsokára eljövök hozzátok és ítéletet mondok mindnyájatok felett.de ugy lesz ez mint amikor noé ,árvíz lesz urrá ezen a földön és sötétséget hozok erre a földre.de ezt a napot és ezt az órát senki sem tudja csak az atyám akinél csordultig van a pohár és kiönti erre a földre.


Kiárasztok minden folyót a medréből és elöntök minden földet és jaj annak aki akkor menekül ez elől ,de akkor elviszem azokat a lelkeket akik kedvesek nekem .ez lesz az itélet ideje.



Nem kell félnetek gyermekeim mert akik atyád szeretetében élnek megmenekülnek ,mert nem hagyja atyád elveszni őket ."

2011. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem Orbán Viktor az!
2011. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
majd ha ufok eljönek na akkor isten is itt lesz
2011. júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
64%

" A négyes metróval érkezik"


"Szerintem Orbán Viktor az!"


"dragoner válasza:


majd ha ufok eljönek na akkor isten is itt lesz"



Nem tudják mit tesznek .De amikor eljön ama halálotok órája nem lesz nevetságes atyátok eljövetele.Bánni fogjátok amit tettetek,mert az ördög fizetséget kér tőletek.Miért ezt válasszátok amikor atyátok teljes szeretettel van irántatok.Fájni fog a szíve ha nem nyissátok meg szemeteket és vakon bóklásztok.az idő közel van ,amikor atyátok eljön hozzátok.

Akinek van füle hallja meg!

2011. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!