Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az Isten csak a Föld nevű...

Az Isten csak a Föld nevű bolygón teremtett embert, vagy másik csillag, - naprendszerben is?

Figyelt kérdés
Ha máshol is van teremtvénye miért nem akarja elárulni nekünk.
2011. aug. 29. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mamit akárhányszor olvasva a reakcióm:

[link]

2013. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sajnállak 11/ akkor úgy látszik baj van a homloklebenyed körül.


Mert vagy teljesen ateista vagy vagy épp bigottul vallásos.

2013. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, az univerzum hatalmas de még a saját galaxisunk is tehát lehet máshol olyan természeti körülmény amely megfelelő feltételt biztosít az élet keletkezéséhez.


De az hogy egy másik bolygón milyen MINŐSÉGŰ, fejlettségű élet keletkezik, az nagyon különböző lehet.


Ha belegondolunk a földi életünk csak a második Teremtő aktusnak köszönhető. az előző élet minőség teljesen más volt-- és ha egy távoli bolygón nem pusztult ki, az első élet és az fejlődött, differenciálódott, az evolúciós törvénynek köszönhetően, akkor jobb ha nem festi az ember a falra az ördögöt. Nem beszélve arról, hogy az is elképzelhető, ha egy bolygó 100 szorosa a Földünknek akkor azon az élet is százszorosára alakulhatott méretileg és most képzeld el, hogy egy hasonló emberi fajt, hasonló diszharmonikus természettel, agresszióra való hajlamaival 100 szoros méretben....

2013. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Képzeld, mami, sem ateista nem vagyok, sem bigottul vallásos.

A nagy kérdés pedig az, hogy miért nem tűnt fel neked, hogy egyedül állsz ezzel a - hogy csúnyább szót ne használjak - furcsa világképeddel, és hogy szinte minden kérdésnél folyamatosan kiakadnak tőled a felhasználók, mint például itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

Vagy itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

És még hosszan sorolhatnám. De tudom, hiába is lenne, mert ez téged egy cseppet sem zavar, mint ahogyan eddig sem zavart.

2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudod 14/ nagyon is tisztába vagyok azzal, hogy amit én írok az kilóg a megszokott fogalmazások közül.


De tudod nem ártana elgondolkodni azon hátha egy XX. századi ember sokkal jobban megértette azt, amivel "szembesült élete során" mint egy ókori akárki---

2013. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az egyik azért akad ki. mert megrögzött ateista.

A másik azért, mert másképp állítom be és máshova helyeztem amiben vakon hisznek, a Teremtőket

2013. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mami, ne küldj több privát üzenetet, légy szíves. A blogodat már sokszor reklámoztad, egyszer régen beleolvastam, köszönöm, elég is volt.
2013. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!