Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ember által épített templom...

Az ember által épített templomokat miért nevezik "Isten házának", mikor egyikben sem lakott soha?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mennyire igaz amit előbb írtam--elmesélek egy velem megtörtént esetet. Soha nem gondoltam hogy ilyesmi megtörténhet egyszer velem...tudtam, hogy Létező, de nem hittem benne ennyire!


-- nagyon megharagudtam a Teremtőre egyszer, mert a családom időről időre félelemben élt valamitől ami természeti erő okozhat. Hiába utaztunk ki külföldre azok a fura történések ismétlődtek. Aztán eltelt egy hónap és semmi nem történt már megnyugodtam a családom elfogadta- hogy mindig van valahol földmozgás és már ők se féltek.


Aztán egy hajnalon arra ébredtem hogy mozog az ágyam és ahogy felkeltem látom csak az enyém ide-oda csúszkál. Amikor virradt abba maradt én addig ültem szemben a széken és vártam mikor unja meg. Iszonyú dühös voltam!


Délelőtt kimentem egy ligetbe ami nagyon szép volt, hogy vázlatokat készítsek, de odafelé felhergeltem magam és amikor kiértem és senki nem volt a környéken elkezdtem szidni Istent szörnyű válogatott szavakkal és stílusban. aztán megnyugodtam, kicsit sírtam, elkészítettem a vázlataimat krétával, utána egy rövid utat választva haza indultam. egy templom mellett mentem el és én aki nem vagyok vallásos betértem oda.


- üres és egyszerű volt, nem volt oltár csak egy szószék kicsi elől és az oltár helyén hatalmas falat színes ólomüveg helyettesítette rajta az óceán és régi vitorlás hajó (ez észak-Németország tengerparti kis városában volt)


Akkor letérdepeltem felnéztem az ólom üvegfalra amin besütött a napfénye, 1991. november utolsó napja volt. Ott térdeltem és bocsánatát kértem, majd ajándékot helyeztem a kicsi szószékfélére mondván; szolgáidnak"


este lefeküdtünk aludni-- hajnalban valaki felrántott és én zúgtam mint a fény majd leállítottak valahol a Térben-- egy ezüstös-fehér szál távolodott el tőlem és akkor láttam, hogy messze tőlem egy emberforma áll aminek eltűnt a karformájában-- fehér ragyogás volt sok-sok ezüstös-fehér energia szálnak ragyogása. Szeme helyén is csak vakító fény volt. Csodálatos volt és sugárzásától olyan boldogságot éreztem amikor szólt hozzám, amit nem érzünk életünkben soha-- de megbűvölt leszögezett és megszűntem mint akarat mint önálló gondolkodó létezés.


aztán megszólalt mint hárfahúrja, utánozta az emberi hangot és szavakat. "Nem én mozdítottam a talpad alatt a földet. szidalmaztál de nem tehettél róla, de bocsánatot ne akarj vásárolni ajándékkal. Visszakapod. még pár dolgot mondott ami rám tartozik közvetlenül, majd óvón figyelmeztetett-- siess haza mert érintésemtől megbetegszel-- emlékezz szavamra és használd gyógyító képességedet-- bármit mondanak a gyógyítók Te meggyógyulsz, siess--bármit látsz majd az úton, ne félj nem lesz az igaz.


Valóban a pap megkeresett bennünket és 3. napon visszaadta az ajándékomat borítékban és utólag amikor megnéztem, még volt benne 2000 márka is téve.--de mivel fordult és ment és nem tudok annyira németül igy soha nem tudtam meg, hogy miért hozta vissza, mi késztette rá?


S valóban beteg lettem-- mert nem tudtam többé aludni egyáltalán, hiába adott altatót a német orvos, én csak éjjel nappal festettem a képeimet, amit azonnal megvettek a városiak.- amikor pedig már mentőt hívott az orvos, akkor haza indultunk inkább, mivel 6 napja nem aludtam már és itthon befeküdtem egy kórházba ahol erősebb altató infúzióval elaltattak pár napon keresztül ismételten.Az út haza felé már, valóban félelmetes volt kétszer is elmenekültem a kocsinktól, mert a férjem feje helyett egy koponya vigyorgott rám. akkor újra és újra eszembe jutott amit mondott a Jelenés- ne félj bármit fogsz látni az úton, az nem igaz, légy engedelmes asszonya uradnak hogy hazavihessen. Amikor már szinte rettegtem ránézni is a férjemre akkor ott akartam hagyni de eszembe jutott a figyelmeztetése a Jelenésnek, - akkor újra visszamentem a kocsihoz beültem igyekeztem nem nézni a férjemre...


De még kb 3 évig kellett önmagam gyógyítani olyan érzékeny lettem és erőssé váltam hogy recsegett a rádió és minden elektromos készülékben zavar támadt amihez hozzáértem.


Megéreztem hogy a szomszédban nyög valaki mert fáj a feje. Felébredtem éjszaka, hogy valaki a lakásunk ajtaja előtt áll és a kulcsait kotorássza-- a férjem kiment felrántotta az ajtót és ott állt az illető kulcsokkal a kezében. Olyan erős voltam, mint valami mágnest tartanék a kezemben vonzottam a fém-tárgyakat- igy mindig valami zörgött leesett ha elmentem az asztal mellett és a kezem ott téblábolt véletlenül. Lebénult az állatunk az állatorvos azt mondta menthetetlen-- én nem engedtem elaltatni-- egy hét múlva szaladgált ismét, mert meggyógyítottam csak a simogatásommal- az állatorvos teljesen kiakadt ettől! Persze ő semmit nem tudott rólam csak azt, hogy simogattam az állatot.


Szóval jobb ha senki nem provokálja a Teremtő Erőket, mert nem mindenki tud ám gyógyítani és nem mindenki lelke fellazult ami könnyen kirántható raportra. Igaz nem avatkozik bele az emberek életébe-- de inkább ne is provokálja senki azt ajánlom.


Bár a jelenése miniatűrnek számított 3-4 ember nagyságként, még is az energia szálak alkotta formájának ereje iszonyatos, erős energia még ekkora méretben is!

2013. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Atlantisz idejében az Isten a templom szentélyében lakott!!!
2014. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Ha akarjátok, hogy az élő Isten szava és ereje hatoljon belétek, ne mocskoljátok be testeteket és lelketeket; mert a test a lélek temploma, a lélek az Isten temploma."

Esszénus béke evangélium (Jézus eredeti tanításai)

2014. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyébként az ember jó megérzéssel hisz a Teremtőbe és azt hogy templomokat épített az az ősi rítusokat kívánta folytatni, fejlettebb emberként- a tisztelet jeléül építették a templomokat és nem varázsló tart szellemeknek bemutatót áldozatot, hanem már papoknak nevezik őket. De a cél a teremtők felé fordulás és tisztelet.
2014. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!