Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 19. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyira meglepő, mint a bundajáték fociba.
2012. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az őseid hány ember tettek tönkre?
2012. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként primitív dolognak tartom. De ezért az néhány ember felelős és slussz.
2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezd kipukkanni a lufi,a világon mindenhol.
2012. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából a IV. századtól kezdve, mikor az állam és az egyház összefonódott, végig a középkor visszaélésein át egészen a mai napig, amikor a püspökök sok milliós autókkal furikáznak és elképzelhetetlen luxusban élnek kimondhatjuk, hogy ennek a szervezetnek a világon semmi köze nincsen ahhoz a kereszténységhez, és ahhoz a Krisztushoz, akit a Szentírás bemutat. És természetesen tisztelet azoknak a kivételeknek - őszinte kereső és hívő embereknek - akik csak erősítik ezt a szabályt...


Üdv. Péter

2012. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem célom védeni a bűnösöket, de a hírrel valami nem stimmel.


"hogy a beavatkozások a szülők tudta és beleegyezése nélkül történtek."


A szülők nem vették észre, hogy kasztrálták a gyereküket???


Ha mondjuk azt vesszük, hogy az 50-es évektől folyamatosan történtek az esetek (valójában nem, hiszen évtizedekkel ezelőtt véget ért), akkor az azt jelenti, hogy ötven év=18250 nap, és a több tízezer meg mondjuk alsó becslésben húszezer, akkor az naponta egy gyermeket jelent. Képtelenség, hogy eddig titokban maradjon...

2012. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én általánosítanék. Amióta az ember rájött, hogy sok más embernek hitre van szüksége, és hiszékenységét ki is lehet használni, Azóta sokan élnek ebből igen jól. A lehetőségek változásával a technikája is változik persze, ebben egyetlen vallás, vagy hiten alapuló szervezet nem kivétel, mindössze az arányok mások. Mind a hiszékenység kihasználásának mértékében, mind a kihasználók számában. Ebből az is következik, hogy mindenütt vannak kivételek is.
2012. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(Tehát, az ötvenes években olyan gyerekeket kasztráltak a papok, akiket 1945 után rontottak meg szintén papok.

Azzal indokolták, hogy betegségtől szabadítják meg őket a műtéttel.)


Eléggé elgondolkodtató! S gondolom ezt adminisztrálták is, ha ennyi idő után bizonyítani lehet, vagy élnek még az áldozatok.

Hány évesek lehetnek ezek a bűnözők? Az én durva számításaim szerint minimum 75.

Eddig titkosítva volt? Nem is élnek már az elkövetők.


Azt el tudom képzelni, hogy finoman szólva "megrontott" gyerekek belebetegedtek a történtekbe, azt is hogy szervi betegséget is adtak át nekik a perverz disznók, az sem kérdéses, hogy gyógymód helyén való volt e, a mocskos kuruzslók. Ez a véleményem.

2012. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, mondtam én, hogy valami nagyon nem stimmel a hírrel:


[link]


ez van, amikor a szenzációhajhászás eltorzítja az igazságot. A féligazság tulajdonképpen hazugság.

2012. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!