Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi volt az 1. századi kereszté...

Mi volt az 1. századi kereszténység és a Bibliakutatók megjelenése között? Volt e Istennek "látható" szervezete?

Figyelt kérdés
(Bibliakutatók - Alias:Jehova tanúi a kezdetekben)
2012. júl. 26. 10:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

"...amikor a saját testvérében csalódik az ember."


Ez mindig benne van a pakliban.


"... akik sosem mondták magukról hogy hibátlanok,..."


Egy póló felírat: "Én sem vagyok tökéletes! Hiányzik belőlem a hiba!"


Ha a lány bűnöző akkor talán valami tennie kellene vagy ha más megoldás nincs akkor csukassa le. A tetteknek következménye van ezt a lányának is meg kell tanulnia. Persze ez saját vélemény.

2012. júl. 31. 17:08
 22/24 anonim ***** válasza:

Kata esetében ez nem működik, mivel korruptság van

De nem részletezem.

2012. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Bocsi, kérdező, nem olvastam végig rendesen a válaszokat, mert láttam, hogy megint nagyon eltértetek az eredeti témától. Hadd kérdezzem meg: megvan a válasz? Úgy értem, bebizonyosodott, hogy mindig volt egy látható szervezet ebben az időszakban? Vagy ~ 1900 év után csak úgy hipp-hopp megjelentek a Bibliakutatók?

Ha volt rendes válasz, írd le, légy szíves a sorszámát, hogy el tudjam olvasni. Köszönöm. :)

2012. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Talán a 4. és az 5. válasz de igazából nem kielégítő. De ott van még 7. válasz is mint alternatíva.
2012. aug. 4. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!