Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ez a két dolog így, hogy jön...

Ez a két dolog így, hogy jön össze?

Figyelt kérdés

"Máté 5;44

Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik háborgatnak és kergetnek titeket.

5;45 Hogy legyetek a ti mennyei Atyátoknak fiai, aki felhozza az ő napját mind a gonoszokra, mind a jókra, és esőt ad mind az igazaknak, mind a hamisaknak.

5;46 Mert ha azokat szeretitek, akik titeket szeretnek, micsoda jutalmát veszitek? Avagy a vámszedők is nem ugyanazt cselekeszik-e?

5;47 És ha csak a ti atyátokfiait köszöntitek, mit cselekesztek másoknál többet? Nemde a vámszedők is nem azonképpen cselekesznek-e?

5;48 Legyetek azért ti tökéletesek, miként a ti mennyei Atyátok tökéletes."


Szóval ez,hogy jön össze azzal,hogy Isten megbünteti a bűnösöket?


2012. okt. 24. 16:17
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Ha Jézus nevében mondanád,de nem tőle beszélsz....

Áldásom rád!És béke veled !


(K.Gy)

2012. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Mert a te Istened milyen? Egyáltalán ismered őket?

Vagánykodsz itt Zsizsike, pedig pont azt kívánod magadnak a legjobban, aki perverzen élvezkedik azon, amikor égsz.

A kezdettől fogva ember gyilkos volt.

De azt csinálsz amit amakrsz. Abban hiszel, amiben akarsz.

Attól még a valóság nem lesz más.

2012. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 Zsizsik666 ***** válasza:

Én az enyémeimet személyesen ismerem, és istenek :) Eddig olyan volt, hogy ez való nekem, de mostmár, összehasonlítva azzal, amelyik istenben ti hisztek, inkább büszke is vagyok rá, ami nem jellemző rám. Még sosem voltam semmire büszke. Legközelebb ha ilyen téma van, nem is fogom titkolni, hanem büszkén kimondom: "Én pogány vagyok!"

Aztán elmondom azt az idézetet, amit ide írtatok a bibliából :)

már ígyis sokan érdeklődnek, de még többen fognak:D

2012. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb értéked.
2012. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 Zsizsik666 ***** válasza:

"Ha Jézus nevében mondanád,de nem tőle beszélsz.... "

Még jó hogy nem, tiszta megkönnyebbülés, úgy szégyellném magam, ha így lett volna. Nálunk volt családban pogány rokon, és 8 éves koromtól nem szeretem a kereszténységet. Már hittanon sem volt szimpi. Akkor is Lucifer volt a szimpatikusabb. :)

Béke veled is! (ez nem füves köszönés? bátyám füves haverjai használják o.O)

a fű beszűkíti a gondolkodást, szerintem te túl sokat ne szívjál, inkább csak hétvégén. Nem azért mondom, csak káros a sok fű.

2012. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 Zsizsik666 ***** válasza:
44 Ez a legnagyobb értékem, hiába írod rosszindulatból, mindig minden másban segítenek nekem az istenem, szóval, ha ez az értékem megvan, a többi is. Nekem nem hiányzik semmi az életemből, boldog vagyok:)
2012. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy boldog vagy.

Egyébként Lucifer nem Sátán.

És ha olvastad volna a Bibliát és megértetted volna, akkor nem mondanál ilyeneket.

Mindegy. A fű kis mennyiségben is káros. Ha szereted a barátaid és szretnél boldog maradni, akkor leszoktok róla.

Drog = agyhalál

Drog = öngyilkosság


Legyen szép életed!

2012. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Zsizsik666 ***** válasza:
Én nem füvezem. Most mindegy hogy sátán vagy luci, összevissza kutyulva van. Egyszer ő nektek a sátán, máskor meg nem.
2012. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 Zsizsik666 ***** válasza:
Olvastam a bibliát, de unalmas volt, többször elaludtam közbe. Tehát kiestek részek, meg ami untat arra nem emlékszem. s túl dagi könyv, némi részeket mondom hogy átaludtam.
2012. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Zsizsik666 !



Béke neked vagy veled!így köszönnek el egymástól azok akik Isteniek.(Shalom)


Mikor fiatalabb voltam én sem láttam ,és ördögöt idéztem meg.Nem kellett volna!Álmaimban sokáig nem hagyott ,míg Jézus által egy időre megszabadultam .Azt hittem játék lesz vele foglalkozni,de nem az lett.Nagyon remélem hogy idejében meglátod ,amit Isten szeretne adni neked.És komolyan veszed amit most teszel....

Ha az ördöggel praktálsz ,ki nem jössz(kerülsz) onnan míg az utolsó fillért is meg nem fizeted...


"Ellenségetek, az Ördög, fel-alá jár, mint egy ordító oroszlán, és azon igyekszik, hogy felfaljon valakit” (1Péter 5:8)."


"Legyetek hát józanok..."



(K.Gy)

2012. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!