Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem is isten teremtette a földet?

Nem is isten teremtette a földet?

Figyelt kérdés
A history-n az ősi idegenek című műsorban bizonyítják,hogy a földet és sz emberiséget fejlett idegen civilizáció teremtette és Jézus is félig idegen volt aki a tanításokat elvitte és hirdette.Szóval ha jobban belegondolunk akkor lehet benne valami mert Szűz Mária testi kontaktus nélkül esett teherbe és ha így van akkor lehet,hogy a földönkívüliek elrabolták és mesterségesen lett terhes és így lett Jézus Krisztus a szent gyermek! Van benne valami...szerintetek?

2012. dec. 25. 10:22
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Majd meg kell kérdezni Őket mikor ide érkeznek, mert Ők legalább tudják valószínűleg, hogy ki teremtette Őket, de mi emberek még azt sem tudjuk biztosra....
2012. dec. 25. 11:04
 12/51 anonim ***** válasza:
62%

"Igen jártam és ott is mondták,hogy ez az állítás amit írtam ez valós is lehet!"


Rosszabb helyzetben van a közoktatás mint gondoltam.


"Elhiszitek pl hogy a piramisokat emberek építették? De hogyan? azok a kövek több tonnásak...és azt kötéllel meg görgőkkel nem hiszem,hogy elbírták volna az akkoriak..."


Ide most keresnék egy demotiváló posztert Mmmulti Facepalm felirattal, de ettől a hülyeségtől már n+1-edszerre agyvérzést kaptam.


"Szóval egyenlőre az állításomat meg kellene fontolni mert nem hülyeség!"


De az.

2012. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
77%

Ja, mi nem tudhatjuk, őket ki teremtette, de mi, pontosabban TE tudod nagyon jól, hogy földönkívüliek teremtettek minket. Köszi, bár nem értem, hogy ha őket is teremtehette Isten vagy a természeti törvények (más alternatíva nem lehet végeredményben), akkor minket ugyan miért ne...

Szerintem írj a MTA-nak, hogy ezek után ne terjesszék a tévtanaikat.

2012. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

Kedves gyakorivalasz2!


Te itt pampogsz, hogy így hülyeség meg úgy hülyeség az én elvem, de Te magad sem tudod megmagyarázni, hogy miért is az.. szóval koccanj szerintem. ;)

2012. dec. 25. 12:12
 15/51 A kérdező kommentje:

13/14-es hozzászóló!


Te már olyan okos vagy, hogy az nem igaz. Én nem jelentettem ki 100%ra hogy földönkívüliek teremtették az embereket.. de akkor is reálisabb az én gondolatmenetem, mint ez az Istenes história, azaz MESE amiről semmi, de semmi bizonyítékotok nincs!!! Arra van bizonyíték, hogy Isten nincs és nem is volt soha, egyszerűen képtelenség! Ennyit erről! Tudatlanok!

2012. dec. 25. 12:17
 16/51 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező! Az addig oké, hogy felteszel erre egy oldalra egy teljesen irracionális lehetőséget érvek nélkül, de utána mindenféle - segítő/érvelő/támadó - válasz miatt rátámadsz az illetőre, majd mindenkit tudatlannak nevezel. Úgy beszélsz, mintha te lennél a legnagyobb gondolkodó ember. Pedig feltenni egy ostoba kérdést, és pusztán örömérzetből cáfolgatni, ócsárolni érvek nélkül a másik válaszát épphogy a legbutább emberre vall.
2012. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
81%

"Te itt pampogsz, hogy így hülyeség meg úgy hülyeség az én elvem, de Te magad sem tudod megmagyarázni, hogy miért is az.. szóval koccanj szerintem."


Nem is akarom. Annyi ilyen vitám volt már, hogy tudom, értelmetlen. Majd fogyok órákat ölni kutatásba, meg félórákat szerkeszteni egy hsz-t, hogy kimasszírozzam a zsibbadtságot az agyadból.

2012. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Ez nem hittérítés vagy valami mert nem az de itt ebben a linkben meglátjátok,hogy miért is állítom az amit!

Jó szórakozást mert ez elgondolkodtató lesz:

[link]

2012. dec. 25. 13:57
 19/51 anonim ***** válasza:
52%

O MY GOD!!!!

Nem válaszolok, mert erre régebben írtam választ de úgy látom nem lapoznak vissza és nem olvassák el, meg ha elolvassák is semmit nem ér.

2012. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Na akkor hölgyeim és uraim ment mindenkinek a lepontozás szóval fel a fejjel! Csőőő
2012. dec. 25. 19:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!