Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem is isten teremtette a földet?

Nem is isten teremtette a földet?

Figyelt kérdés
A history-n az ősi idegenek című műsorban bizonyítják,hogy a földet és sz emberiséget fejlett idegen civilizáció teremtette és Jézus is félig idegen volt aki a tanításokat elvitte és hirdette.Szóval ha jobban belegondolunk akkor lehet benne valami mert Szűz Mária testi kontaktus nélkül esett teherbe és ha így van akkor lehet,hogy a földönkívüliek elrabolták és mesterségesen lett terhes és így lett Jézus Krisztus a szent gyermek! Van benne valami...szerintetek?

2012. dec. 25. 10:22
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ez egyeseknek felfoghatatlan és túl bonyolult kérdés, el sem ér a tudatukig és ezáltal nem is tudnak rá választ. :D
2012. dec. 29. 15:10
 42/51 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem valószínűbb, hogy Te vagy itt az ostoba, a többiek csak megpróbálnak hozzád igazodni ;) Mutass egy kis hálát feléjük, ritka az ilyen empátia gyk-n :D
2012. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Majd a nem létező Istenük hálát ad nekik.. xDD Én biztos nem. Egyébként hozzám nem kell igazódniuk.. ilyenek inkább ne! Tiszta szégyenek! :)
2012. dec. 29. 20:18
 44/51 titak ***** válasza:
89%

Ne is törődj velük.


3 féle ember létezik (mifelémk)

1. aki nyitott szemmel olvasta a Bibliát (ők akik kételkednek "szentségében")

2. aki a Bibliából él (ennel már több ezer éves tradíciója van)

3. aki balga módon elhisz mindent amit a 2. mond neki.


Ha akadna itt valaki, aki elmagyarázná nekem, hogy miért kell a kereszt előtt térgyet hajtani, miért kell egy bálványt imádni, mikor Isten ezt már a zsidók Egyiptom-i kijövetelekor megtiltotta?!

Mert mi nem vagyunk zsidók?! Akkor Istenünk sincs. Hisz a Bibliai Isten népe Izráel népe (Ti vagytok az én népem, én vagyok a ti Istenetek-mondá vala az ÚR). Vagy a mi Istenünk talán egy újabb szerzet, akit a keresztények már szentháromságnak nevezünk. Mekkora baromság. Ez még borzasztóbb mint a római 100 istenség, mert akkor ezt kiktől koppintották le? Egyiptomiaktól, Sumérektől, Göröröktől, de érdekes módon Buddha szülei menekülésének esete is megegyezik Jézus üldöztetésével.

2012. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
A Földet a Magratheán készítették, az egerek megrendelésére, ráadásul kétszer is. Külön kiemelendő Szlartibartfaszt, a norvég fjordok megalkotója.
2012. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 fairi1 ***** válasza:
65%

Földönkívüliekben az egyetlen nagy hiba, nincs igazán lelet róluk. ha aktívan beavatkoztak volna vmi szemetet is itt hagynak, vagy tárgyak amik előkerülnek a régészeti ásatásokon.

Jöttek az ET-k, építettek nagy épületeket utána minden eszközzel, minden egyes csavarral zutty elpárologtak. Létük minden bizonyítékát eltüntették, hogy majd a jövőben az unatkozó emberek fantáziáját birizgálják.


Egy példa: pl ha őserdőben e4xpedición találsz egy törzset, az eszközeikből meg lehet mondani hogy kapcsolatba került-e modern civilizációval vhogy. Elég ötletesen tudják hasznosítani a szemetünket!


vagy lehet összeesküvést kiáltani, biztos az illuminátusok, kormány mindent eltitkol, nincs is jobb dolga, ám ahogy látom pár önjelölt tudós aztán mindent tud. Lehet belőle könyveket írni és sok pénzt keresni.


Ősi idegenek első részét néztem, első fele jó volt, érdekes leletek amit tényleg elgondolkoztató, de nem elég bármilyen következtetés levonásához, nincs értelme az akkori embert hülyének nyilvánítani, akkor is éltek zsenik.

Másik fele meg átment agyhalálba, úgy a semmiből vhogy kikövetkeztette azt a baromságot, még egy zs kategóriás scifibe is ciki lenne.

2012. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Némely válaszon besírtam. :)))))))

Szerintem Chuck Norris a befutó. A piramisoknál tuti ott volt.

2012. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
34%
A kereszt nem bálvány és senki sem imádja, kedves titak! Isten népe pedig eredetileg a zsidó nép volt, de Jézustól kezdve bárki beletartozhat. Ismerkedj meg egy vallás alapjaival, mielőtt szidod.
2013. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

A Földet a bolhapicon vettem, de az életet rajta én teremtettem:)

A nagyapám anyósáék mentek vissza a Földnek fordított űrhajóval. Azóta Tunguszkának nevezik az eseményt:) Amióta a vénasszony nincs itt meglódult a technikai világ, amit addig blokkoltak. Sajnos magukkal vitték a népességszabályozási tanácsadót is, így a kezünkbe adták a földi élet elpusztításának a legbiztosabb kulcsát. Ők meg mossák a kezeiket az űrszélben hazafelé:)

2013. jan. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Tiszta a kep az emberkek bele lestek egy kis History musorba, majd egy Daniken irasokba es hasonlokba es maris tudjak ok a tuttit, mosolyognom kell hogy mennyire megalapozottan lehet figyelembe venni a velemenyeket.Csak igy tovabb a monoton vilagotokban kell haladnotok, semmise az ami maskent mukodne csak illuzio, mese es fantazia, csak nehogy gyors szivdobogas erjen ha megis kiderulne hogy a kerdesben elhangzottaknak koze van hozzank es nem a lightos kedvelt es elfogadott modon.
2013. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!