Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha valaki nem tud isten...

Ha valaki nem tud isten létezéséről mégis örök életet kap, akkor miért mondtátok meg nekem hogy létezik?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 22:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Fantasztikus vagy, elképesztően csőgondolkodásod van ha ennyire agyon misztifikált valamit amely csak Energia.


Ugy látszik az univerzum valamelyik sarkába iskola van oda utazgatott ki, csak azért hogy ha megalkotják az emberi fajt, már tudjon vele szót váltani és tanítani ezt a majomból lett embert mint írtad. Az ember nem a majomból lett alkotva, csupán abból tovább fejlettebbre alakítva, hogy Önmagukat megtestesíthessék, láthassák. egyetlen testben együtt mint gondolatot és képi memóriát erőt és alkotót.


Én szembesültem a valódi létezésével és szembesültem a Jelenésük miniatűrként megformált alakjukkal is. Ezért írtam amit írtam. Aki elhiszi annak jó aki nem hisz, magára vessen--a lelke szenvedheti meg egyszer a tudatlanságát...

2013. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Még valami arjua arra a mondatodra válaszul amit írtál;


----"...mindenképpen inkább így, mint az hogy ISTEN aki tanul majomból lett embertől!!hahaha ""---


az a baj veled és sok emberrel hogy túlságosan beszívtátok a vallási dogmákat--s ez most független attól hogy te keresztény vagy a másik muzulmán vagy épp hindu, v buddhista-- egy a lényeg hogy beleragadtatok--- mit gondolsz kinek van igaza neked vagy Buddhának? neked vagy az iszlámnak? Vagy épp a kínai vagy épp az észak amerikai indiánoké vagy épp a dél amerikai maják filozófiáinak?


Erre még nem gondoltál, hogy túl sok az eltérés a hitek között a szövegekben a tanításokban- mind abban amiből Te kiragadtál egyet és azt hiszed csak el.


Mit gondoltál mi vagy ki Isten valamiféle személyiség, v mindenség alkotója? Honnan lett ő maga, vagy honnan a tudása? egyáltalán hogy nézki hol található?, mert ha valamiben hiszel ugye akkor azért hiszel mert létező valaki nem igaz-- ha viszont létező valaki akkor csak-csak lennie kellene valahol.


S ha már van, létezik valahol akkor honnan a csudából jött egy másik univerzumból, kifia borja egyáltalán mert minden valami által keletkezik akár csak Te- van anyád van apád-- VAN- tehát Te is születtél. Akkor nem gondolod gogy Istennek is valahol keletkeznie kellett, mert önmagától semmi nem képes keletkezni, önmagától semmi nem képes létezni, mert szüksége van táplálékra ha más nem Energiára! Elfogadom valahol egy másik kozmoszból jött e világra, s ott járt egyetemre teremtés elméletet, elektro-fizikát elektro-kémiát tanulni?


Akkor ha így lenne elhinném neked azt is, hogy ott tanult meg kommunikálni is..... IGY Gondoltad? akkor jó, akkor igazad lehet!


Tudod van a Földükön egy hatalmas Globális tudat, és minden információ, minden amit az ember valaha kitalált feltalált, tanult és fejlesztett mint tudat bárhonnan a világból, visszatért a Földünk isteni Tudatához.


Így történt ez a beszéddel az egymással való kommunikálás megtanulásával is. Ma a világ legszebb és legtökéletesebb legkifejezőbb nyelve a magyar-- de csak azért mert újra meg újra születtek olyan emberek akik megreformálták és azért mert a magyar olyan faj aki szereti körülkeríteni a dolgokat, sokféleképpen kifejezni önmagát.-- az most egy más kérdés hogy az a rusnya angol nyávogás lett a világnyelv, az a rabló életstílusuknak köszöngető amit műveltek az idők folyamán, de nem azért mert szép lenne és értelmes a nyelvezetük -utálom!-


szóval a lényeg ha meghallgatod tegyük fel az indiánok beszédjét vagy kínaiak, vagy épp a japán de mondhatjuk az indiait is--az afrikait már nem is említem--- vagy hagyomány örök voltak keményen, vagy maradtak primitívek-- tény az, hogy a legtöbb nyelv inkább hasonlít az állatok huhogásához, nyögéséhez nyávogásához, mint sem az emberi beszéd szép kifinomult szavakat, azokat alkotó hangokat megformázó és kimondott stílusúnak, mint amilyen viszont a magyar-nyelv!


Ha tegyük fel Isten tanította volna az embert kommunikálni, akkor először is nagyon szépnek, szinte zenének kellene hangzania ahelyett, hogy némelyik csak huhog.


A másik indokom ha Isten tanította volna az embert beszélni akkor az lett volna logikus ha a Földön egyetlen isteni nyel használat lenne forgalomban!


Egy Isten nem tenne különbséget feketék és sárgák fehérek és kreolok között, mint népek között, hisz egyetlen szülő se tanítaná másképp beszélni egyik gyermekét és a másik gyermekét! hiába egyenes szőke az egyik és fekete göndör a másik. Nem gondolod?

2013. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

[link]

7. f. Istenérveim, ahogy megtapasztaltam...


Ajánlom elolvasni arjua

2013. jan. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
mami!..már jól ismerem nézeteidet, tapasztalásaidat, és az abból való következtetéseidet...:)
2013. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
...drága mami!...a 32-es válaszodban csak úgy dől belőled a szeretet más népek és nyelvük iránt...hmmm...
2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Na ebben száz-százalékig igazad van! Őszinte leszek, nem szeretem az emberi fajt. Csak egyedül a magyarnak tudok megbocsájtani.Olyan sok szörnyűséget, nyomorúságot láttam a világon, hogy számomra kiábrándító volt.
2013. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!