Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit fogsz tenni akkor, ha...

Mit fogsz tenni akkor, ha szembesülnöd kell azzal, hogy mégis létezik Isten?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen a történelemben, pl. amikor el kezdett ömleni a víz óriási méretekben, és a maguknak élők nem voltak Noé bárkájában.

2012. márc. 29. 17:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Személy szerint hívő vagyok és hiszek Istenben, de úgy vélem, egy ateista roppant elcsodálkozna egy olyan eseménytől mint amit most lefestettél
2012. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 rajcziz ***** válasza:
82%
Elfogadnám a tévedésemet és vállalnám a következményeit. Hozzáteszem, hiszek egy felsőbb hatalom létezésében, de nem egy olyanéban, amilyet a Biblia és a keresztény egyház lefest.
2012. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
megdöbbennék, persze attól függ mit nevezel istennek, de ha a katolikusok értelmezését veszem figyelembe akkor nem örülnék neki, hogy létezik
2012. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Mocskosul meglepődnék... De nem hinném, hogy megbánnám, hogy nem hittem benne. Semmi következménye nem lenne. Több milliárd ember van, aki nem hisz Istenben, vagy több istenben hisz, vagy nem a kereszténység Istenében hisz. Na most ők, akkor pokolra kerülnének, mert beleszülettek egy szerencsétlen vallásba? Nem hinném, sosem voltam rossz ember, szerintem még meg is dicsérne, hogy nem voltam hiszékeny, mint a vallásosak általában ui. kizárt, hogy pont valamelyik vallás istene létezzen. Tehát, ha van is Isten, akkor az egy univerzális Isten kell, hogy legyen.
2012. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Imádkozni.
2012. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Aki nem volt rossz, annak nem lesz baja...Ha tévedek, büszkén halok meg.
2012. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"Semmi következménye nem lenne."

Csak annyi, hogy vége az Isten nélküli vakációnak.

2012. márc. 29. 21:00
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak akkor kezdődne el:P
2012. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Semmit élem a minden napjaim tovább. CSAK az,hogy létezik nem bizonyítja egy-egy vallás igazát.
2012. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
6%

"Mit fogsz tenni akkor, ha szembesülnöd kell azzal, hogy mégis létezik Isten?"


-ráadásul bosszúálló és gonosz is, aki a véredet szomjazza?


Biblia: "minden test vére az enyém"

2012. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!