Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van az, hogyha isten...

Miért van az, hogyha isten kerül szóba, akkor az egyik fél a maga vallását képviselő egyén idézetekkel (Jób xy -adik levele), meg hosszú kifejtésekkel jön, de a való életben meg még egyikük se találkozott istennel?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 08:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kérdező-- ami a képességeimet illeti egyiket se gyakorlom 1991 tavasza óta. Igaz egyszer még az egyiket használtam gyógyítottam egy béna fiatalt, mert nem tudtam nemet mondani mivel nyaktól lefelé bénult meg teljesen. Ha mindenben nem is tudtam de részben gyógyult ma ülni képes, és használja a karját és kezét-- remélem befejezte az egyetemet is a fiatalember.


Ma már csak a tanácsaimat a tapasztalataimat írtam meg és tettem közzé a blogomban. Nem vagyok EZO-s mivel teljesen más alapokon nyugszanak a tapasztalataim és a gyógyítási tanácsaim. Nem vagyok vallásos se, mivel a tanításaiknak 99 %-a hazugság, sóder és megtévesztése az embereknek.


Adj csodákat, adj meséket, és akkor megtéveszthető, kihasználható az ember minden vonatkozásban!


Az ember sok mindenre képes volt ráérezni, beleérezni csak épp nem értette-- igy keletkeztek a hit-elméletek, és a vallások azoknak művelői akik szépen meg is éltek mindig belőle. Semmivel se különbek a mostani EZOsok, természetgyogyóknak többsége a tv ból pénz küldök vagy táv-gyógyitók URI GELLERT UTÁNOZVA, a valamikori kártya vető romáknál! -szélhámosságokat művelnek tele van a szövegük innen onnan összeszedett idegen szóval, hogy minél intelligenCSEBBnek tűnjön, egy a lényeg, a tömegembereket elkábítsák.


annak amit én használtam valamikor gyógyításképpen az a ókori kínai gyógyászat volt az alapja és ezt egészítettem ki a saját képességeimmel, és a korunk eddigi orvosi ismeretével.


az öreg kínai vagy a segédje- érzékelték a test energiákat és nagyon jól értelmezték és használták gyógyításra-- de még náluk is többet értettem meg belőle hisz ma már többet ismerünk a test működéséből-- ráadásul különválasztottam a testet behálózó energia rendszereket mivel az egyikkel kilépni voltam képes a testemből ami rendkívül ritka képesség. A másik energia rendszert pedig a mai orvoslás ismeri--- agy és idegszálrendszer.


De hát kérdező ha jól emlékszem ajánlottam hogy keress rá és abból többet megtudhatsz.


Isten ha szóba kerül...tudod az ember elnevezett valamit amit vagy ritkán megtapasztalt valaki fennmaradt egy kőtábla ami nagyon hasonló a saját megtapasztalásaimmal .., vagy csak remélték hogy létezik.


De valójában csak TEREMTŐ ENERGIÁK vannak- amit viszont nagyon nehéz bizonyítani-- a tudósoknak kellene logikailag-- de valamiért az a gyanúm hogy nem is akarják vagy nem engedik hisz akkor mi lenne azzal a sok téveszmés vallásossal, mibűl élnének meg?-- mivel kábítanák a tömegembereket szerte a világban??


azóta a tudósok csak szintén sóderolnak hintik az eszement rizsát-- intelligenCS Tervezőről aki ide gyűtt egy másik univerzumból, hogy kitenyéssze az életet-- vagy épp a világűrben keletkezett és ide potyogott az élet kezdemény szóval sóder a köbön, akár csak a Hawking-- féle univerzum keletkezés, vagy az Isten általi univerzum alkotás.

2013. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
En talalkoztam
2018. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!