Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek is a Vatikán a...

Szerintetek is a Vatikán a szabadkőművesség egyik fellegvára ami végre omladozik? Pedofília, népbutítás és korrupció a tetőfokon. Más is ezt gondolja?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 17:44
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
előbb utóbb meglátjuk. kiderül magától az igazság, akkor majd lehet koppanni. most könnyű gúnyolódni. ilyen egyszerű hölgyeim és uraim, meglátjuk:D
2013. márc. 7. 16:17
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

A Vatikán már nagyon rég hitelét vesztette az igazán hívőknél.


Egy olyan szervezet, amely elköveti azokat a bűnöket, amelyekről prédikál, és még ahhoz sincsen gerince, hogy vállalja a felelősséget...

2013. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
26%
Kedves kérdező! Igen, a Jelenések könyvéből világosan kiderül, hogy a hamis vallás "nagy szajha", csak idő kérdése és lelepleződik. Nos ez hírtelen fog megtörténni, úgy írja a Jelenések, mintha egy malomkövet dobnánk a tengerbe, olyan gyorsan fog összeomlani a hamisvallás. Az emberek észreveszik a rútságát, kifosszák, mezítelenné teszik, ezt Jehova adja az emberek szívébe, hogy megtegyék.
2013. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Az igazság úgy sohasem fog kiderülni, ha mindenki csak prédikál és fölényeskedni kezd másokkal, mert azt hiszi többet tud. Mit gondolsz, miért van (lehet) az internet tele a sok ébresztő filmmel, az elszórt információkkal? Pont azért, ami itt most köztetek folyik.

Van az a mondás: magyar magyarnak farkasa, de ez igaz az egész emberiségre is. Ilyen vitákkal irtó gyorsan le lehet húzni a másikat és nem is a probléma gyökere van kitépve.

2013. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mi a problémád? Valami rosszat mondtam? Vagy esetleg megsértettelek valamivel??
2013. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

"Utolsó! Mi a problémád? Valami rosszat mondtam? Vagy esetleg megsértettelek valamivel??"


Miből gondolod, hogy megsértetted a kedves válaszolót?

2013. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

"Miből gondolod, hogy megsértetted a kedves

válaszolót?" Ez egyszerű, abból, hogy látszik a válaszstílusából, meg abból, ahogy akarja osztani az észt, hogy én rossz helyen vagyok a hitemmel kapcsolatban. Pedig én csak a kérdésre válaszoltam, kötekedés helyett javaslom inkább neki is ugyanezt.

2013. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

Istvan35


Bocsi, szerintem képzelődsz, én a kérdezőnek írtam, a válaszokon csak átfutottam, az utolsó kommentedet akkor még nem is olvastam. :D

2013. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
az idő megadja a választ minden kérdésre:) veszekedni tényleg nem érdemes love&peace:)
2013. márc. 7. 21:32
 20/51 anonim ***** válasza:

A Szabadkőművesség alatt mit értesz? Mint gyüjtő fogalom, vagy mint Szabadkőműves páholyok?

Ha az előbbi, akkor tudhatnád, hogy a Vatikán a világ legnagyobb kémhálózata. ott van minden legutolsó faluban. Ott vannak a papjaik, mindent megtudnak, hisz nekik a legrejtettebb dolgokat is meggyónják.

A szabadkőművesség nem feltétlen áll szemben a vallással, sőt, tagjai hisznek egy teremtőben, a Nagy építőben (akit az egyikük allahnak hív, a másikuk Jehovának a harmadik Istennek, stb..)

Viszont, a szabadkőművesek szerint nincs szükség az egyház ember és Isten közötti kapcsolattartóra, azaz az egyházra.

Ajánlom figyelmedbe elolvasni a magyarországi szabadkőművesek honlapját, ahol felületesen ugyan, de bepillantást kaphatsz páholyba (legalábbis amit kifele elhitetni szeretnének az emberekkel, de mivel ez egy elsőkézből származó információ, így ezt kell elfogadni, mint tényt) [link]

2013. márc. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!