Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek is a Vatikán a...

Szerintetek is a Vatikán a szabadkőművesség egyik fellegvára ami végre omladozik? Pedofília, népbutítás és korrupció a tetőfokon. Más is ezt gondolja?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 17:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as ezt komolyan mondod?:)

Ne már:) Hány éves vagy? Látsz egy honlapot és kajálod a sok hülyeséget amit oda kiraknak? A szabadkőművesség a Vatikánnal az élen az egyik legnagyobb s@tanista szervezet. Jól mondod, ők valóban a Nagy Építészt imádják. De ki ő?

Még a Bibliában is benne van (bár én nem vagyok vallásos) hogy Lucifer versenyre kel Istennel (Teremtő esszencia) hogy felÉPÍTSE saját világát. ÉPÍT érted? Az ÉPÍTÉSZ sosem volt Isten mert ő teremt. Ki az aki utálja őt és versenyezni akar vele? Rád bízom. Körző és vonalzó... Mindet lát szem, bizony a Mátrix amiben élsz fel lett építve. Az Ördög legnagyobb trükkje hogy elhitette nem létezik. A szabadkőművésség igazi arca...kicst más mint aminek hiszed. Szerinted a Matrix c film szól valamiről vagy csak egy legendás akciófilm?:) Kellemes ébredést:)

2013. márc. 8. 09:14
 22/51 anonim ***** válasza:
61%

Sok pappal találkozhattál és beszélgethettél kedves kérdező, ha így általánosítasz.

Gratulálok.

2013. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
46%
Mi van ? Megtöcsköltek egy szektában, aztán mindjárt egyházellenes vagy?
2013. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 hájaaa ***** válasza:
70%

Mivan te komcsi vagy, h ennyire egyház meg vallás ellenes vagy? Tuti egy Sztalinista imádó kis b*zi vagy...


Ez a kijelentésem pont ugyanolyan mint amit te elmondasz itt másoknak a saját igazadat bizonygatva. Mindenféle bizonyíték(ahogy te is irtad egy honlapra hivatkozva amit bárki írhat)hiányában.

2013. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

"Jézus sosem akart egyházat"

Szóval nem olvastad a Bibliát, vagy felületesen.Tudatlanul sarat dobálsz.Ez minősít Téged.Ha kiírsz egy kérdést és állítasz valamit, járj utána előbb.


Jézus "kősziklára", Péterre építette az egyházat és ezt ki is jelentette.

Mt16,18 Én is mondom neked: Péter vagy, erre a sziklára építem egyházamat, s az alvilág kapui sem vesznek rajta erőt. 19Neked adom a mennyek országa kulcsait. Amit megkötsz a földön, a mennyben is meg lesz kötve, s amit feloldasz a földön, a mennyben is fel lesz oldva."

2013. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 hájaaa ***** válasza:
""Ha nem beszélsz azzal, akivel pedig szót lehetne érteni, veszni hagytál egy embert. Ha pedig beszélsz azzal, akivel nem lehet szót érteni, elvesztegetted szavaidat. Az okos ember sem az embereket nem hagyja veszni, sem a szavait nem vesztegeti el!"" (Konfuciusz)
2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Niiice:)
2013. márc. 9. 20:06
 28/51 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Nem hinném, hogy tudsz olyan szervezetet mondani, amely akármilyen jószándékkal is jött létre, ne kezdett volna, rövid időn belül belülről szétrodhadni. És ezt a rothasztó mocskot nem feltétlen kell kívül keresni, ugyanis, ha más nem a csírája mindannyiunkban ott van. A kérdés mindig az, hogy mennyire hagyod "működni"!?


Miért ne lennének ilyen belül rothadó, belülről rothasztók a Vatikánban is?


Csak a vak nem látja, hogy az utóbbi években komoly erőket mozgósítottak, hogy a kereszténységet valami bugyuta, bazári, csilli-villi infantilizmussá degradálják. Ehhez a Vatikánnak el kell tűnnie vagy át kell alakulnia olyanná, amely kiszolgálja ezt a romlást.


A baj az, hogy a Vatikánt még úgy-ahogy komolyan lehet venni, na de ezt ami helyette jön...?!

2013. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

20 vok:-)

Te kajálsz be mindent. Mint ahogy írtam, ez az egyetlen hitelesnek mondható leírás a szabadkőművesekről, a többi csak fikció.

Jézus nem akart egyházat? Valaki idézte a bibliát, miszerint Péter, azaz kőszikla, és rá építette az Ő egyházát. Róma Péterének is szokták a pápákat hívni.



Ami sokkal érdekesebb szerintem, és Te velük kevered, ők az illuminátusok, akik viszoont nem szabadkőművesek. Ők valóban irányítják a világot, ha úgy tetszik a sátán által, hiszen egyetlen céljuk van a vagyonukat minél hatalmasabbra duzzasztani, a fogyasztói társadalom által.


Ha hiszünk annak a feltételezésnek, miszerint a Szabadkőművesek a Templomosok utódszervezete (erre nem térek ki, de egyébként sok jel erre mutat) akkor megmagyarázza, hogy az egyházellenességük honnan fakad (olvass utánna a templomosok kiírtásának).

Viszont, a templomosk is hivatalosan vallásos emberek voltak, szóval, ismét megbukott az elméleted.

A SZabadkőművesek egymás közt, a szeánszaikon nevezik nagy építőnek a teremtőt, a hitükben Jehovának, Istennek Allahnak, és ki tudja hányféle vallás van köztük.

A lényege gyakorlatilag az, hogy a vallási ellentétetek, nézeteltérések, hitek közti külömbségeket így hidalják át, és lesznek eggyé.

Ha belegondolsz ez nagyszerű is lehet, hisz ha a világ így viselkedne, megszünnének a vallási háborúk.


Hogy hány éves vagyok? :D Ez nem ide tartozik, de szerintem te fitalabb vagy nálam, ha mindent bekajálsz:-)


Ja, javaslom olvasd el a bibliát, és sokat megértesz belőle. Ha nem tudod értelmezni a katolikusat, kérj egyet a Jehova Tanui-tól, az mai nyelven írodott, de alényege ugyanaz, mindössze könnyebb értelmezni, és olvasmányosabb formában van.


És nem, nem vagyok vallásos, de mindkét bibliát kiolvastam (SOK FANATIKUS VALLÁSOSNAK nevett emberrel ellentétben, akik néha még helytelenül idézik, és próbálják terjeszteni a tanokat) pusztán azért, hogy megtudjam, miben is hisznek annyira, oly sokan.

2013. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
nyilván amit leírtál azt nem a szabadkőművesség megtévesztése. Szabadkőművesség=Vatikán abból a szempontból, hogy a Vatikán az előbbinek egy fontos fellegvára, mégpedig a Földön kiépített kontrollrendszer tekintetében. Azt hiszem közel az idő amikor ez majd úgyis nyilvánosságra kerül, szóval kár vitatkozni. pacsi.
2013. márc. 12. 11:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!