Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ez hogyan lehetséges? Bibliai...

Ez hogyan lehetséges? Bibliai ellentmondások? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Amióta megtértem tényleg boldogabb lettem :) Hatalmas nagy örömöt és békét érzek :)


De viszont a Biblia logikailag nem állja meg a helyét :) Tele van ellent mondásokkal.



Lehetséges , hogy ez a máshol elnemérhető boldogság és béke csak szimpla pszichológiai dolog lenne ?


Mert tényleg megtérés után olyan békesség és öröm van az emberben amit nem lehet sehol sem meg szerezni. Se szexel se barátokon keresztül....... egyszerűen sehogy :)



18/F


2013. márc. 19. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A honlapon levő ellentmondásokra én is keresem a megoldást. Néhányra már meg is kaptam a választ. Lehet, hogy mindre van de ehhez "teológiai szakember" kell aki megválaszolja!
2013. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha Jézus tanítását nézed, abban nincs ellentmondás!

Ha Ő a központ, tisztábban láthatsz mindent.

2013. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen! A teológiai szakemberek sokszor az ellenkezőjét is ugyanazzal a régi írással magyarázzák.


Jézus tanítását viszont nem tudják félremagyarázni.

Ha őt fogadod szívedbe akkor a helyes úton leszel.

2013. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!