Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Normális, hogy utálom az...

Normális, hogy utálom az egész egyházat, vallást meg mindent?

Figyelt kérdés

Remélem nem törlik majd a kérdésemet és nem is azért teszem fel, hogy bárkit is megbántsak, csak így érzek.


Mióta az eszemet tudom a hideg ráz az egésztől és em tudom megérteni azokat az embereket akik hisznek ezekben a dolgokban. Emlékszem milyen volt amikor suliban is tanultunk ilyenről, akkor is undorral ültem végig az órákat, hogy minek kell ilyen hülyeséget, hazugságot tanítani. Azokat a részeket sose tanultam meg és szégyen vagy nem, semmit nem tudok a bibliáról csak hallottam már neveket. Egy temetésen se bírok a halottra koncentrálni, hanem csak a papra, hogy legszívesebben kiütném a szemét. Nem tudom miért, de a papokat is utálom. Szerencsére nem vagyok megkeresztelve.

Van még valaki aki így érez?

25/F


2013. jún. 6. 09:46
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
59%

nézétek, lehet hogy sokaknak nem fog tetszeni amit írok, de szerintem így van.

hitler és sztálin kis diákok voltsk az egyházhos képest, csak gondoljátok végig, mostanság amennyi bollywood film fimek van, hogy boszorkányokat ölnek és gyilkolnak meg, ez mese azaz esti mese. Anno régeben mikor a temlomokat épiteték, igen sok templom össze tölt, így a papok két féle gyógyszert adtak, reszelt szarvas agancs port. és aki tudott segiteni az egy gyógynovény árus volt, és ő és csak is ő tudott segiteni, ha voltak "árulo" bejelentette az egyháznak hogy ő boszorkány, így mágján vagy vizbe folytoták és boszorkányként temmeték el, STB.

akit érdekel valakit, vagy olyan mint én nem szeretem az egyházoka.

2014. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!!
2016. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Semmi bizonyítèk semmire nagy hülyeség az egész. Egy 1000 éves mesekönyv miatt még annyi jogunk sincs mint egy kutyának, az legalább ha halálos beteg, szenved elaltatják. Mi ezt se kapjuk meg. Köpedelem. A papok? Pedofil, képmutató, vizet prédikáló, bort ivó, hazug, kèpmutató, az emberek hiszékenységét kihasználó, lusta, semmittevő ganajok.
2019. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!