Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha eladnád a lelked az Ördőgne...

Ha eladnád a lelked az Ördőgnek akkor mit kérnél cserébe?

Figyelt kérdés
Vigyázz mit kívánsz,mert az Ördög ravasz!!!!
2009. okt. 22. 15:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Nekem a lelkem a legnagyobb kicsem ugyhogy nem szívesen adnám el az ördögnek.De akkor cserébe azt kérném hogy ő újra éljen.
2009. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
én azt kérném, hogy átalakulhassák azzá a lénnyé, ami álmaimban vagyok... de ezt nem teljesítené, mert akkor erősebb lennék nála és az neki nem jó biznisz ^^
2009. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Örök életet. Akkor sohasem kapná meg:>
2009. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Az örök élet relatív,
2009. okt. 22. 20:40
 25/47 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet az örök relatív?
2009. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Olyan,hogy örök ,olyan nincs mert egyszer mindennek vége van.
2009. okt. 23. 00:17
 27/47 A kérdező kommentje:

Más dolog az örök élet és az örök fiatalság.

Plusz ott van mág az Örök élet kontra halhatatlanság.

Hisz élhetsz örökké,de ha megölnek akkor meghalsz. De ha halhatatlan vagy, nem tudsz meghalni.


Ha valaki halhatatlanságok kérne,akkor meg az Ördög rendesen átverné. PL: Halhatatlanságot kér valaki, az Ördög meg PL: a Vatikán legtetejéről leejti az illetőt és ezzel szörnyethal a fickó.

De halálával halhatatlanná vált,mivel az újságok...sőt még talán a történelemkönyvek is magukbafoglalják nevét....vicces nem.


Egy az Ördöghöz intézett kérést alaposan meg kell fontolni,mert a végén még kiforgatja szavainkat. Lásd:"dzsinn"

2009. okt. 23. 00:24
 28/47 anonim ***** válasza:
kérnék egy hasonló 'szekrényt', mint a Narniában van, hogy belépek, de olyan világ táruljon elém amilyet épp szeretnék :D lehet mese vagy kalandfilm, horror ilyenek,de ott ne tudjak meghalni, csak ha visszajöttem ebbe a világba :D jah és akárhányszor átmehetek és kedvemre formálhatom az ottani dolgokat, és visszatérve ugyanolyan idős leszek mint mikor átmentem.. :P
2009. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Csak ki kell kötöm, hogy semmitől ne halhassak meg, és hogy nem metaforikusan értem a halhatatlanságot.
2009. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
De a semmi is valami :)
2009. okt. 23. 14:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!