Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha eladnád a lelked az Ördőgne...

Ha eladnád a lelked az Ördőgnek akkor mit kérnél cserébe?

Figyelt kérdés
Vigyázz mit kívánsz,mert az Ördög ravasz!!!!
2009. okt. 22. 15:25
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Ezt már nem tudom elképzelni:D Legfeljebb azt mondanám, hogy legyen úgy, ahogy én értem, és kész.
2009. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
A halhatatlanság, az örök fiatalság a Jól áll neki a halál c. filmet juttatja eszembe, a vége meg egy "haláli" példa az ördög bosszújára...:))
2009. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
azt kívánnám hogy legyen meg már végre az a k.... nyelvvizsga...:@ :D:D
2009. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy kit értesz ördög alatt, de sejtem. :)

Eladni nem adnám el neki, így sajnos a kérdésre nem tudok igazán válaszolni.

(Bár egyes vallásos emberek szerint már régen eladtam, de mindegy. :D )


Viszont tudok közvetíteni közte és köztetek. Tehát ha valaki tényleg el akarja adni, akkor hajrá! ;D

2009. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
Amint rájönne, hogy rokonlelkek vagyunk teljesítené három kívánságomat ingyé :)
2009. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
százezermilliárd kiló füvet.
2009. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

Nem adnám el a lelkem az ördögnek, mert

1, embergyilkos kezdettől fogva

2, hazugság atyja

3, üdvösséget csak Isten adhat.

Poénosnak tűnt a válaszom, vagyis inkább furmányosnak, de rájöttem, h hüyeség. Ez itt a korrigálás.

2009. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
54%

Nem is embergyilkos. Összvissz jó, ha 10 embert ölt meg a Biblia szerint (azt is isteni jóváhagyással).

Azért 6ezer év alatt ez nem túl sok. Főleg Istenhez képest, aki bőven kétmillión felül teljesített ezidő alatt:


[link]

2009. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100 mijjió dollárt.
2009. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek ami a 26. helyen van válasz én arra csak azt szeretném írni, hogy csak egy részben van igaza, hogy itt a földön meghalunk. Amit pedig rosszúl gondolsz, hogy nincs örök élet. Pedig van MINDENKINEK aki egyszer megszületett és ahogy itt meghalunk a földön úgy máris elköltözünk, csak az nem mindegy, hogy hova. Mert a pokolban is van örökélet, csak ott annyi a szépséghibája, hogy azt szinte nem lehet életnek nevezni, hanem örök kárhozatnak, örök gyötrödésnek.


Úgy hogy én semmiért sem adnám az életem az ördögnek, mert az életem többet ér minden földi jónál.

2009. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!